Call of Duty Mobile – już można zagrać

Z pierwszych komentarzy graczy wynika, że “Call of Duty Mobile” jest tytułem, wobec którego nie przejdzie obojętnie żaden z fanów serii. Gra została już pobrana w Google Play ponad milion razy i obecnie ma ocenę 4,7/5. Chwalona jest przede wszystkim przyjemna mechanika oraz doświadczenie nie odbiegające od pecetowych i konsolowych wersji. “Call of Duty Mobile” rozgrywa się na kultowych mapach z poprzednich części. Nie brakuje tu także znanych bohaterów w rodzaju Ghosta czy Alexa Masona. Graczom podoba się także grafika oraz animacje ruchu postaci.
call of duty mobile
call of duty mobile

“Call of Duty Mobile” nastawione jest całkowicie na zabawę w trybie wieloosobowym. Na graczy czekają m.in. tryb 5v5 team deathmatch, Zabawa Bronią, Znajdź i Zniszcz, a nawet battle royale na 100 osób. Tencent pomyślał także o także szeregu gadżetów do personalizacji swojego bohatera. Chociaż pozycja jest darmowa do pobrania, występują tu także mikropłatności oraz dwa rodzaje przepustek, które pozwalają szybciej odblokowywać lepsze bronie i skórki.

Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się grą. Z ostatnich komentarzy w Google Play wynika, że wiele osób nie może uruchomić gry z powodu błędu wyskakującego przy pobieraniu dodatkowych danych. Ja sama również od kilku godzin nie mogę się z tym problemem uporać. Bardzo możliwe, że serwery są obecnie przeciążone.

Opcjonalnie można spróbować zagrać w ten tytuł na pececie, dzięki emulatorowi GameLoop. Wspiera on obsługę myszy i klawiatury, zatem gracze, którzy nie mają wydajnych smartfonów, mogą przynajmniej w ten sposób bawić się w wygodniejszy sposób. Przypominamy, że już 25 października na konsole i komputery trafi “Call of Duty: Modern Warfare”. | CHIP

[offers keywords=”call+of+duty”]

WARTO PRZECZYTAĆ:

Call of Duty: Modern Warfare – z nowym silnikiem