Hideo Kojima w Polsce – projektant odwiedził siedzibę CD Projektu RED

Główny projektant gry “Death Stranding”, Hideo Kojima, odwiedził Polskę. Japończyk przyjechał do Warszawy i odwiedził siedziby PlayStation Polska i CD Projekt RED. Relację z obu wizyt twórca serii “Metal Gear Solid” umieścił na swoim koncie na Twitterze, gdzie jest bardzo aktywny. Kojima ujawnił, że jego nowa gra, “Death Stranding”, pojawi się także w polskiej wersji językowej i to zarówno z napisami jak i dubbingiem.
Hideo Kojima w Polsce – projektant odwiedził siedzibę CD Projektu RED

Z kolei w siedzibie CD Projektu Hideo Kojima zostawił autografy na gadżetach i zrobił zdjęcia w pomieszczeniu stylizowanym na karczmę z “Wiedźmina” i “Gwinta”. Warto wspomnieć, że już w czerwcu Kojima na swoim koncie udostępnił zdjęcie, na którym widać kurtkę z logo “Cyberpunkt 2077”, czyli nowej produkcji polskiego studia.

“Death Stranding” pojawi się na konsolach PS4 już za miesiąc. Premiera tytułu została zaplanowana na 8 listopada. To gra akcji z otwartym światem i asynchronicznym trybem wieloosobowym. Pod tym określeniem kryje się możliwość udostępniania przez graczy wirtualnych przedmiotów i kryjówek. Fabuła tytułu została umieszczona w niedalekiej przyszłości, w której Ziemię dotknął kataklizm związany z nadprzyrodzonymi zjawiskami takimi jak deszcz czasu, który przyspiesza starzenie organizmów żywych. Celem graczy będzie ocalić pozostałą przy życiu ludność.

[offers keywords=”ps4″]

WARTO PRZECZYTAĆ:

Gamescom 2019: Wszystkie najlepsze trailery w jednym miejscu