PGA 2019 i premiera polskiej wersji Cyberpunk 2077

PGA 2019 będzie miejscem polskiej premiery najnowszej produkcji CD Projektu. “Cyberpunk 2077” ukaże się 16 kwietnia 2020 roku. W wersjach na PC, Xbox One i PlayStation 4.  W 2020 roku swoją premierę będzie miała również wersja gry na platformę Google Stadia. To znaczy, że nim dostaniecie grę do rąk minie jeszcze trochę czasu. Kolejne gameplaye robią wrażenie, a fakt, że jak ujawniono na E3, głosu jednemu z głównych bohaterów udzieli Keanu Reeves tylko podgrzewa atmosferę. Dla niecierpliwych mamy więc prawdziwą gratkę – premiera “Cyberpunk 2077” podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena, które w dniach 18-20 października odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pokazy będą prowadzone na żywo przez deweloperów gry na stoisku ​Cyberpunk 2077 (hala 7A, pawilon 3). 
cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 na PGA

W polskiej wersji językowej w rolę wirtualnego Johnny’ego Silverhanda wcieli się Michał Żebrowski. CD Projekt Red na potrzeby dubbingu zastosował autorską technikę, dopasowującą w czasie rzeczywistym ruch ust postaci do wypowiadanych słów, na podstawie analizy dźwięków.

“Cyberpunk 2077” to gra role-playing, której akcja dzieje się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V —  cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze.  

Powstałe w 2002 roku studio CD PROJEKT RED jest najbardziej znane z cyklu o Wiedźminie. “Cyberpunk 2077” jest kolejną dużą produkcją studia, która ma szanse podbić międzynarodowe rynki.  

W tym roku CHIP kolejny raz będzie gościć na Poznań Game Arena. To już 13. edycja targów. W zeszłym roku PGA odwiedziło prawie 80 tys. fanów elektronicznej rozgrywki. W tym roku na targach znajdzie się 220 wystawców (w tym nasza redakcja), ulokowanych w 10 pawilonach. Dla odwiedzających przygotowanych zostało 1500 stanowisk do gier. Obecność na PGA jest więc obowiązkowa. Spotkajmy się tam. Bilety do nabycia online. | CHIP

WARTO PRZECZYTAĆ:

PGA 2019 z popularnymi youtuberami