cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 na PGA

PGA 2019 i premiera polskiej wersji Cyberpunk 2077

Pokazy będą prowadzone na żywo przez deweloperów gry.

PGA 2019 będzie miejscem polskiej premiery najnowszej produkcji CD Projektu. „Cyberpunk 2077” ukaże się 16 kwietnia 2020 roku. W wersjach na PC, Xbox One i PlayStation 4.  W 2020 roku swoją premierę będzie miała również wersja gry na platformę Google Stadia. To znaczy, że nim dostaniecie grę do rąk minie jeszcze trochę czasu. Kolejne gameplaye robią wrażenie, a fakt, że jak ujawniono na E3, głosu jednemu z głównych bohaterów udzieli Keanu Reeves tylko podgrzewa atmosferę. Dla niecierpliwych mamy więc prawdziwą gratkę – premiera „Cyberpunk 2077” podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena, które w dniach 18-20 października odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pokazy będą prowadzone na żywo przez deweloperów gry na stoisku ​Cyberpunk 2077 (hala 7A, pawilon 3). 

W polskiej wersji językowej w rolę wirtualnego Johnny’ego Silverhanda wcieli się Michał Żebrowski. CD Projekt Red na potrzeby dubbingu zastosował autorską technikę, dopasowującą w czasie rzeczywistym ruch ust postaci do wypowiadanych słów, na podstawie analizy dźwięków.

„Cyberpunk 2077” to gra role-playing, której akcja dzieje się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V —  cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze.  

Powstałe w 2002 roku studio CD PROJEKT RED jest najbardziej znane z cyklu o Wiedźminie. „Cyberpunk 2077” jest kolejną dużą produkcją studia, która ma szanse podbić międzynarodowe rynki.  

W tym roku CHIP kolejny raz będzie gościć na Poznań Game Arena. To już 13. edycja targów. W zeszłym roku PGA odwiedziło prawie 80 tys. fanów elektronicznej rozgrywki. W tym roku na targach znajdzie się 220 wystawców (w tym nasza redakcja), ulokowanych w 10 pawilonach. Dla odwiedzających przygotowanych zostało 1500 stanowisk do gier. Obecność na PGA jest więc obowiązkowa. Spotkajmy się tam. Bilety do nabycia online. | CHIP

WARTO PRZECZYTAĆ:

PGA 2019 z popularnymi youtuberami