Polski Turniej Smoka: w sobotę zmierzą się zawodnicy Mortal Kombat 11

Polski Turniej Smoka zostanie rozegrany w formule podwójnej eliminacji i wystąpi w nim 16 polskich zawodników “Mortal Kombat 11”. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę, 19 października o 14:00. Wydarzenie można śledzić na Twitchu z komentarzem Mariusza “Janka” Janowiaka. A oglądać warto, bowiem w trakcie transmisji zostaną rozdane nagrody dla publiczności. Do zdobycia będą takie gadżety takie jak czapki zimowe i koszulki z motywami gamingowymi, a także kontroler GamePad GameSir G3S. Rozgrywkom towarzyszyć będzie muzyka polskich artystów sceny synthwave.
Polski Turniej Smoka: w sobotę zmierzą się zawodnicy Mortal Kombat 11

Widzowie I edycji Polskiego Turnieju Smoka będą mogli zdobyć kontroler GameSir G3S (graf. GameSir)

Patronat medialny nad Polskim Turniejem Smoka objął CHIP. Wezmą w nim udział gracze “Mortal Kombat 11” na platformie PlayStation 4. Wszyscy uczestnicy, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają cyfrowe wersje albumów takich muzyków jak Atmolifter, Jeremiah Kane i Favorit89. Zwycięzca zgarnie słuchawki SteelSeries ARCTIS 7.

“Mortal Kombat” to dobrze znana seria bijatyk studia Midway Games (obecnie NetherRealm Games), która początkowo pojawiła się na automatach na początku lat 90 ubiegłego wieku. Wkrótce jednak po premierze zyskała dużą popularność, dzięki której tytuł pojawił się także na innych platformach. Ostatnia odsłona, w którą rywalizować będą zawodnicy Polskiego Turnieju Smoka, “Mortal Kombat 11” została wydana w maju przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Tytuł pojawił się na PC i konsolach PlayStation 4, Nintendo Switc i Xbox One, a wkrótce zostanie udostępniony także na platformie streamingowej Google Stadia. | CHIP