Bluzy są passé – przyszedł czas na patriotyczny powerbank

Dla jednych korzystanie z symboli narodowych, lub chociaż luźnych nawiązań, w produktach komercyjnych, jest – delikatnie mówiąc – oburzające. Dla innych – to dobry sposób na wyrażenie dumy ze swojej przynależności i historii. Do tej drugiej grupy bez wątpienia próbuje trafić firma Q.touch ze swoim nowym produktem – powerbankiem z orłem na czerwonym tle.
patriotyczny powerbank
patriotyczny powerbank

powerbank qtouch
Q.touch jest sprzedawany wraz z 2 kablami USB (graf. k2m.shop)

Powerbank Q.touch ma pojemność 10 tys. mAh i można go wykorzystywać do szybkiego ładowania urządzeń dzięki Quick Charge. Przy okazji – on sam też ładuje się prędko. Zaletą bez wątpienia jest cena – aktualnie wynosi 40 zł. Urządzenie ma zabezpieczenia przeciw przegrzaniom i przepięciom. Poziom naładowania pokazują diody elektroluminescencyjne. Te znajdują się tuż pod… korkiem. Wszystko dlatego, że na kolorystyce i orle fantazja twórców się nie skończyła. Swoim kształtem produkt Q.touch przypomina tzw. piersiówkę. Złośliwi mogą stwierdzić, że nic bardziej polskiego dziś już nie zobaczycie. Choć na pewno są też osoby, które docenią niecodzienny pomysł producenta.

[banner slot=”text”]

Wśród swoich powerbanków Q.touch ma też coś dla sympatyków urządzeń, które nieco mniej rzucają się w oczy. Propozycja dla pań to bladoróżowy akumulator, z wyświetlaczem, o pojemności 20 tys. mAa. Jest też wersja elegancka – granatowa z diodami wskazującymi stan naładowania urządzenia (w tym przypadku jednak trzeba zdecydować się na wersję 10 tys. mAh).

powerbanki
Inne propozycje firmy są nieco bardziej stonowane (graf. k2m.shop)

Powerbanki to tylko jeden z licznych produktów chińskiej firmy Q.touch. Ten producent elektroniki użytkowej w swoim portfolio ma telewizory, tablety, telefony, a także głośniki i słuchawki. | CHIP

Więcej:baterie