GOG.com świętuje. 11 listopada – dobre ceny na polskie gry

GOG.com nie po raz pierwszy przygotował promocję z okazji Święta Niepodległości. W zeszłym roku również w specjalnych cenach można było kupić wiele ciekawych polskich produkcji. W tym roku przy okazji “Made in Poland” wybraliśmy te, które zasługują naszym zdaniem na szczególną uwagę.
GOG.com
GOG.com

“Wiedźmin”

Jeśli ktoś jeszcze nie ma w swojej kolekcji hitu CD Projektu (czy są w ogóle takie osoby?), który polskiemu studiu przyniósł światową sławę, to święto niepodległości jest najlepszym momentem, aby nadrobić zaległości. Za dwie pierwsze części przygód Geralta z Rivii w wersjach rozszerzonych zapłacimy odpowiednio 4,59 złotego i 6 złotych. Z kolei “Wiedźmin III: Dziki Gon – Edycja Gry Roku” z dodatkami “Serca z kamienia” oraz “Krew i wino” do 12 listopada kosztuje 45 złotych.

“Lords of the Fallen”, czyli polskie “Dark Souls”

“Lords of the Fallen” to wydany w 2014 roku tytuł RPG stworzony przez polskie Studio CI Games we współpracy z niemieckim Deck13 Interactive. Świat gry osadzony jest w fantastycznym świecie, w którym przyjdzie nam zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami. Mechanika gry przypomina tę z “Dark Souls”. “Lords of the Fallen” kosztuje teraz GOG.com 20 złotych.

“Project Warlock” – klasyczny shooter

“Project Warlock” to utrzymany w klimacie retro FPS produkcji niezależnego polskiego studia Buckshot Software. Gra czerpie garściami z takich tytułów jak “Wolfenstein 3D” czy “Doom”, a to wszystko podane w pixelartowym sylu. “Project Warlock” w długi weekend kupimy za 27 zł.

“Hard Reset Redux” – cyberpunk w najlepszym wydaniu

Fani strzelanek mogą zaopatrzyć się w inny świetny tytuł stworzony przez studio Flying Wild Hog, czyli “Hard Reset: Redux”. Akcja gry rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Przyjdzie nam się zmierzyć z robotami sterowanymi przez SI, które opanowały Ziemię. Naszym celem będzie zmierzyć się z zagrożeniem i ocalić ludzkość. “Hard Reset Redux” kupimy na GOG.com do 12 listopada za 7,50 zł. Warto dodać, że w promocyjnych cenach kupimy też odświeżoną przez Flying Wild Hog serię “Shadow Warrior”.

https://www.youtube.com/watch?v=rkA8i8mqgz8

“Frostpunk”, czyli przetrwać chłód

Wśród przecenionych tytułów znalazł się też klimatyczny “Frostpunk” stworzony przez 11 Bit studios. To postapokaliptyczny citybuilder, w którym głównym celem jest przetrwanie nieludzkich mrozów. Z tego powodu gra sprawdzi się idealnie w jesienno-zimowe wieczory. Za “Frostpunk” zapłacimy 55 złote.

“Layers of Fear” i inne gry Bloober Team

O “Layers of Fear” krakowskiego studia Bloober Team pisaliśmy już w kontekście strasznych gier na Halloween. Pierwszą część polskiego horroru kupimy na GOG.com za 15,39. Natomiast wydana niedawno gra “Layers of Fear 2” została przeceniona do 72,39 złotego. Gratką jest też inny horror polskiego producenta, “>observer_”, który na platformie GOG kosztuje teraz 27 złotych, a niedawno wydany “Blair Witch” tego samego studia, dostaniemy za 82,59 złotego.

To jedynie najciekawsze, naszym zdaniem, promocje polskich gier na GOGu. Jak widać po ilości tytułów, Polski gamedev nie tylko “Wiedźminem” stoi. | CHIP

W naszych rankingach monitorów dla graczy na pewno znajdziecie taki, na którym każdy z tych tytułów będzie wyglądać jeszcze lepiej.