Konkurs Overwatch – poznajcie zwycięzców i nagrodzone prace

Pierwsze miejsce przyznaliśmy użytkownikowi o nicku Gifcik. Nasz czytelnik bardzo szczegółowo przedstawił postać Sheyo, 17-letniego Japończyka, który stracił rodziców podczas ataku robotów, w wyniku czego zdecydował się wstąpić do organizacji Overwatch. Możecie o tym przeczytać w opowiadaniu, dołączonym przez Gifcika do charakterystyki bohatera, wraz z portretem Sheyo i opisem jego umiejętności.
Konkurs
Konkurs

Postać Sheyo narysowana przez zwycięzcę konkursu (graf. Gifcik)

Drugim wygranym jest YoMan, który wzruszył nas historią wymyślonej przez siebie postaci Grahama, syna Moiry i Sigmy, czyli dobrze znanych graczom bohaterów “Overwatcha”. Naszym zdaniem bohater doskonale pasuje do uniwersum gry Blizzarda. Umiejętności, czyli przyzywanie mechanicznych zwierząt (psów i sępów), znajdujących się w plecaku bohatera, zostały powiązane z historią bohatera. Jego robotyczni przyjaciele wypełniają pustkę po nieobecnych rodzicach.

Trzecie miejsce zajął Kacper Mondzelewski. Tu szczególnie zwróciliśmy uwagę na obszerny i szczegółowy opis każdej umiejętności pochodzącego z Tybetu bohatera o imieniu Pema. Pomimo braku ilustracji, opis postaci jest bardzo logiczny i nie mieliśmy problemu z wyobrażeniem sobie tego wojownika-cyborga dysponującego włócznią, która służy nie tylko do rzucania i ranienia przeciwników w zwarciu, ale także do unieruchamiania wrogów. Po wbiciu w ziemię, z włóczni wyrastają pnącza ograniczające możliwość manewru postaci, jakie znajdą się w zasięgu 7 metrów. Równie ciekawą mechaniką są węże, które z jednej strony ranią przeciwników, a z drugiej leczą bohatera.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i prosimy o zgłoszenie się po nagrodę wysyłając e-mail na [email protected], z adresu podanego przy rejestracji w Disqus. | CHIP