SEGA Mega Drive Mini i Atari już za tydzień w Lidlu

W supermarketach już świątecznie, co przypomina przy okazji, że najwyższy czas uzupełnić braki, jeśli chodzi o prezenty pod choinkę. Fanom klasycznych konsol, a raczej ich bliskim, z pomocą przychodzi Lidl. W przyszłym tygodniu w do sklepów trafią SEGA Mega Drive Mini i Atari Flashback X. Obie w, rzecz jasna, odświeżonych wersjach, ze złączami HDMI, więc można je podłączyć do nowych telewizorów i monitorów. W obu przypadkach do sprzętu dołączone są 2 kontrolery.
Sega Mega Drive Mini
Sega Mega Drive Mini

atari i sega w lidlu

SEGA Mega Drive Mini premierę w Polsce miała kilka tygodni temu. Za konsolę wraz z 42 grami trzeba było zapłacić ok. 350 złotych. W przyszłym tygodniu w Lidlu wystarczy 299, więc warto poczekać jeszcze kilka dni. Nowi właściciele urządzeń będą mogli zagrać w “Sonic the Hedgehog”, “Virtua Fighter”, “Gunstar Heroes”, czy “Shining Force”. SMD mini, co nie zaskakuje, jest mniejsza o połowę od swojego pierwowzoru. Ma 2 porty USB na pady i jeden na kabel zasilający.

[banner slot=”text”]

Za Atari Flashback X Mini w Lidlu zapłacimy tyle samo. W tym przypadku będzie można ogrywać 110 tytułów. Wśród nich znajdą się ‘Space Invaders”, “River Raid” i “Asteroids”, czy “Pitfall”. W komplecie są joysticki, zasilacz i kabel HDMI.

atari flashback games
U nas jeszcze nie ma wiadomości na ten temat, ale na niemieckiej stronie sklepu można znaleźć więcej informacji o tytułach gier (graf. lidl.de)

Fani nieco bardziej współczesnych rozgrywek też znajdą coś dla siebie. SilverCrest, marka Lidla, wraca przedświątecznie z gamingowymi klawiaturami, myszkami i słuchawkami. W ofercie znajduje się też opaska fitness tego samego producenta i waga diagnostyczna. Nie zapomniano też o najmłodszych. Na nich w supermarketach będą czekać małe konsole z 2,5” kolorowym wyświetlaczem i 150 grami. A ci, którym święta jeszcze nie w głowie, będą mogli wybrać roboty sprzątające (również SilverCrest). | CHIP

Więcej:Atarisega