limepass

LimePass już w Polsce – nielimitowana liczba odblokowań hulajnóg

LimePass to pierwsza tego typu usługa w branży hulajnóg miejskich. W ramach tygodniowego abonamentu użytkownik może bez limitu odblokowywać hulajnogi. Normalnie za tę czynność należy zapłacić 3 zł.

Koszt aktywowania LimePass w Warszawie i Poznaniu wynosi 19,99 zł. W ciągu kolejnych 7 dni użytkownik, który ją aktywuje nie zapłaci za odblokowanie pojazdu. Zakładając, że hulajnogę wypożyczamy dwa razy dziennie, po tygodniu subskrypcji możemy zaoszczędzić 22 zł. By aktywować abonament należy kliknąć ikonę w lewym górnym rogu aplikacji Lime, a następnie wybrać usługę LimePass i postępować zgodnie z instrukcjami.

lime
W taki sposób można uruchomić usługę (fot. Lime)

Lime mocno rozwija się w Polsce. W ubiegłym roku, w lecie wprowadził przejazdy grupowe oraz możliwość zdalnej rezerwacji hulajnóg. Jego oferta dostępna jest jednak w zaledwie 3 miastach: Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Polska konkurencja, Blinkee, działa na znacznie większym terenie. Poza wymienionymi miastami hulajnogi Blinkee znajdziemy także w Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi i Rzeszowie.

Reklama

Hulajnogi elektryczne zaczęły podbijać lokalny rynek w 2018 roku. Lubiana przez młodzież forma transportu, szybko zdobyła ostrych przeciwników. Brawura kierowców i nieposzanowanie zasad bezpieczeństwa sprawiły, że w szpitalnych oddziałach zaroiło się od ofiar hulajnóg. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem, w którym przedstawiamy dane i komentarze ekspertów odnoszące się do sytuacji „hulajek” na polskim rynku.

Świat widziany z hulajnogi

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.