5G w Plusie na kartę na dłużej. W promocji dodatkowe pakiety danych

Plus na dobre wiadomości dla klientów ofert na karę. 5G w Plusie na kartę będzie dostępne przez dłuższy czas, a klienci mogą liczyć na dodatkowe gigabajty do wykorzystania.
5G w Plusie na kartę na dłużej. W promocji dodatkowe pakiety danych

5G w Plusie na kartę do końca lipca

Początkowo promocyjny dostęp do sieci 5G w Plusie na kartę miał obowiązywać do końca maja. Od 1 czerwca promocja została przedłużona do 31 lipca.

Na kolejne przedłużenie raczej nie mamy co liczyć. Plus już zapowiedział, że promocja zostanie wyłączona i zastąpi ją nowy pakiet danych z dostępem do 5G.

Czytaj też: Jaki rozmiar telewizora wybrać? Czym kierować się przy zakupie telewizora?

20 GB z 5G w Plusie na kartę

Nowy pakiet gwarantujący dostęp do sieci 5G daje do wykorzystania 20 GB. Jego start zaplanowano na 8 czerwca i po 31 lipca tylko on pozwoli na korzystanie z sieci piątej generacji w Plusie na kartę.

Pakiet nie jest tani. Będzie kosztować 40 zł w opcji na 30 dni. Na szczęście pakiet łączy się z bonusem za doładowanie, więc np. przy doładowaniu za 50 zł, po wykupieniu pakietu do wykorzystania będzie 45 GB.

20 GB z 5G będzie można włączyć w aplikacji Mobilny Plus Online, po kontakcie z Biurem Obsługi lub kodem 13611*9203#.

Czytaj też: Odpromiennik ciepła Ryzen 7000 zaskoczy? Spójrzcie na render nietypowego IHSa

Pakiet 120 GB przedłużony

Od 7 czerwca do końca wakacji przedłużona zostanie promocja pakietu 120 GB. Pakiet kosztuje jednorazowo 15 zł i dodaje do konta 40 GB co 30 dni. Można go uruchomić w aplikacji Mobilny Plus Online lub kodem 13611*0060#.