Najmądrzejsza szczoteczka Oclean X Pro Elite. Pawdziwi eksperci w czyszczeniu zębów

Szczoteczki do zębów już dawno przestały być prostymi narzędziami. Szczoteczki Oclean X Pro oraz X Pro Elite to niemal wielozadaniowe maszyny czyszczące.
Najmądrzejsza szczoteczka Oclean X Pro Elite. Pawdziwi eksperci w czyszczeniu zębów

Artykuł sponsorowany

Szczoteczki do zębów to dzisiaj więcej niż tylko narzędzie czyszczące

Kawałek plastiku, włosie, opcjonalnie kawałek gumy – tak wygląda tradycyjna szczoteczka do zębów. Dzisiaj na wyciągnięcie ręki mamy prawdziwie inteligentne urządzenia, które odpowiadają za znacznie więcej niż tylko czyszczenie zębów.

Śledzenie ruchów, różne funkcje czyszczenia i pielęgnacji, wskazówki, podpowiedzi i treningi – to wszystko potrafią dzisiaj szczoteczki do zębów. Co najważniejsze, wcale nie musimy wydawać na nie fortunę. Jednym z takich czyszczących kombajnów są szczoteczki Oclean X Pro oraz Oclean X Pro Elite.

Czytaj też: Test Xiaomi Mi 11 Ultra – flagowiec roku, czy… jednak nie?

Co wyróżnia szczoteczki Oclean X Pro oraz Oclean X Pro Elite?

Szczoteczki wyróżniają dwie bardzo ważne, łączące się z sobą cechy. Ekran oraz brak konieczności patrzenia na… ekran. Smartfonu. Większość inteligentnych szczoteczek obecnych na rynku synchronizuje dane z aplikacją mobilną. Aplikacje mogą pokazywać użytkownikowi, jak powinien prawidłowo czyścić zęby, jakie wykonywać ruchy, aby czynność odbywała się płynniej oraz bez uszczerbku na kondycji zębów. Tylko jaki jest sens jednoczesnego mycia zębów i patrzenia w smartfon?

Tutaj z pomocą przychodzi ekran zamontowany w szczoteczce. Jest on dotykowy, więc z jednej strony znajdziemy na nim wszystkie niezbędne informacje, a z drugiej możemy sterować wszystkimi funkcjami bez potrzeby korzystania ze smartfonu. Możemy łatwo zmienić tryb, czas, czy intensywność szczotkowania. Wyniki szczotkowania oraz ominięte obszary możemy również zobaczyć bezpośrednio na ekranie. Jest też co zmieniać, bo szczoteczki Oclean X Pro mają sporo możliwości.

Funkcje szczoteczek Oclean X Pro oraz Oclean X Pro Elite

Szczoteczki przede wszystkim dokładnie śledzą nasze ruchy. Dzięki temu mogą nam pokazać, w których miejscach szczotkujemy zbyt dokładnie lub zbyt intensywnie. W aplikacji mobilnej możemy później śledzić, jak zmieniają się nasze nawyki w czasie oraz czy faktycznie uczymy się czegoś nowego. Dodatkowo możemy dopasować specjalne plany szczotkowania, dopasowane do aktualnej sytuacji w naszej jamie ustnej. Do wyboru mamy ponad 20 programów specjalnych oraz ponad 100 programów standardowych. Każdy z nich można dodatkowo personalizować.

Zazwyczaj inteligentne szczoteczki mają bardzo zero-jedynkowy tryb pracy. Wiodące marki wiele w tej kwestii zmieniły. Oral-B zaleca skupienie się na konkretnych obszarach jamy ustnej, w zależności od jej stanu. Philips z kolei umieszcza specjalny tryb w główce szczoteczki z różnymi trybami pracy. Tryby oraz możliwości można zmieniać poprzez wymianę całego elementu. W przypadku Oclean wspomniane 20 trybów można dopasować m.in. do nawyków żywieniowych, stanu jamy ustnej oraz występowania ewentualnych chorób.

Do wyboru mamy cztery tryby pracy – czyszczenie, wybielanie, masaż oraz tryb delikatny. Dla osób, które mają np. nadwrażliwe dziąsła. W każdym trybie mamy automatyczne dopasowanie częstotliwości pracy. Jeśli szczoteczka wykryje, że zbyt mocno ją dociskamy, zacznie pracować delikatniej. Wszystkimi elementami możemy sterować np. z poziomu aplikacji mobilnej.

Oclean X Pro oraz Oclean X Pro Elite wyróżnia… cisza. Są to szczoteczki ulstrasoniczne emitujące dźwięki pasma 20 000 Hz, które są niesłyszalne dla naszego ucha. Dzięki temu pracująca szczoteczka hałasuje na poziomie 45 dB. Dzięki czemu osoby myjące zęby w nocy nie obudzą domowników. Kolejną ważną cechą jest moc. Szczoteczki osiągając prędkość nawet 42 000 obrotów na minutę, co w połączeniu ze specjalnym włosiem DuPont pozwala na dokładniejsze czyszczenie w porównaniu z tradycyjną szczoteczką.

Czytaj też: Ceny vivo Y72 5G i X60 Pro w Polsce. W promocji słuchawki i smartfon gratis

Miłym dodatkiem jest możliwość powieszenia szczoteczki na ścianie dzięki magnetycznemu uchwytowi. Warto też wspomnieć o wodoszczelnej obudowie (norma IPX7), wiec nie musimy się obawiać o zalanie znajdującej się w środku elektroniki. Na koniec jedna z najważniejszych kwestii – czas pracy. W przypadku szczoteczki Oclean X Pro jest to nawet 40 dni, a do pełna naładujemy ją w dwie godziny. Lepiej wyposażony model Oclean X Pro Elite działa do 35 dni, a czas ładowania to 3,5 godziny.

Szczoteczka Oclean X Pro Elite taniej z kodem rabatowym

Szczoteczkę Oclean X Pro Elite możecie kupić pod tym adresem. Jeśli podczas zakupów skorzystanie z kodu CHIPELLI, możecie liczyć na rabat w wysokości 6 dolarów. Warto też pamiętać, aby koniecznie zaznaczyć wysyłkę z Polski. W końcu trzy dni oczekiwania wyglądają znacznie lepiej niż prawie miesiąc.

Artykuł sponsorowany

Lokowanie produktu