Wyciek Galaxy Tab A7 Lite Samsunga

Specyfikacja Galaxy Tab A7 Lite została już w pełni ujawniona i choć specjalnie nie zachwyca… pewnie i tak znajdzie się ktoś, komu przypadnie do gustu, czy to przez niższą cenę, czy i tak wystarczające do prostszych zadań możliwości. Najnowszy przeciek zdradza nam jego wygląd, dlatego sprawdźmy, jak prezentuje się w całej okazałości nasz główny bohater – Samsung Galaxy Tab A7 Lite.
Tab A7 Lite, Samsung Tab A7 Lite, specyfikacja Samsung Tab A7 Lite, cena Samsung Tab A7 Lite
Tab A7 Lite, Samsung Tab A7 Lite, specyfikacja Samsung Tab A7 Lite, cena Samsung Tab A7 Lite

Specyfikacja Galaxy Tab A7 Lite

Udostępniony render ukazuje nam tablet z zaokrąglonymi krawędziami, gdzie na dolnej części możemy zauważyć wejście jack 3,5 mm, głośnik oraz port USB typu C. Po jego prawej stronie tradycyjnie został umieszczony przycisk on/off oraz ten odpowiadający za regulację poziomu głośności. Pomijając duże ramki Samsung Galaxy Tab A7 Lite, znajdująca się na tej górnej belce kamerka przednia, nie powala swoją rozdzielczością, ponieważ ma zaledwie 2 Mpx matrycę do zaoferowania. Sam tablet waży 300 gramów, a jego wymiary wynoszą 212,4 x 124,7 x 8 mm.

Czytaj też: Nadchodzi smartwatch Meizu i wygląda… znajomo. Zobaczcie rendery

Galaxy Tab A7 Lite jest zasilany przez układ Helio P22T wspierany przez 3/4 GB pamięci RAM (zależnie od wersji) i 32/64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Całość natomiast działa pod kontrolą Androida 11 i nakładką graficzną One UI 3.1. Poza tym oferuje łączność Bluetooth 5.0, a ujawnione specyfikacje wskazują również na baterię o pojemności 5100 mAh z obsługą szybkiego ładowania 15 W.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 Ultra jako główna kamera przy nagraniu teledysku

Jeśli chodzi o ekran w Galaxy Tab A7 Lite, ten sprowadza się 8,6-calowego panelu LCD o rozdzielczości 1340 x 800 pikseli. Natomiast jego tył odsłania przed nami jeden aparat o rozdzielczości 8 Mpx. To, co jeszcze warto dodać na sam koniec, sprowadza się do możliwości wyboru nowego Galaxy Tab A7 Lite w dwóch wersjach. Wariant Wi-Fi prawdopodobnie będzie kosztować nas 147 euro (około 660 złotych), a w opcji LTE cena ta wyniesie 174 euro (około 780 złotych).