Galaxy Buds 2 na pierwszych zdjęciach

Wielkimi krokami zbliża się premiera Galaxy Buds 2, nowych bezprzewodowych słuchawek Samsunga. Dziś możemy się im przyjrzeć na pierwszych zdjęciach i od razu widać, że inspiracja modelem Galaxy Buds Pro jest tu bardzo silna.
Galaxy Buds 2 na pierwszych zdjęciach

Samsung Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds 2 mają zadebiutować w sierpniu

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, w sierpniu Samsung ma nam zaprezentować pięć nowych flagowych urządzeń. Będą to dwa składane smartfony – Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3, dwa smartwatche – Galaxy Watch 4 i Watch Active 4. Zobaczymy też słuchawki z TSW Galaxy Buds 2, czyli bohaterów dzisiejszych zdjęć. Skupmy się więc na ich wyglądzie, a także na kilku informacjach, jakie na ich temat mamy.

Czytaj też: Vivo X60T Pro+ dołącza do flagowej serii. Poznajmy jego specyfikację

Już samo etui nasuwa nam na myśl Galaxy Buds Pro, jest ono podobnie prostokątne z zaokrąglonymi rogami. Niezależnie od wariantu kolorystycznego, jaki wybierzemy, wierzch etui będzie biały. Dopiero po jego otworzeniu zobaczymy jeden z czterech kolorów: biały, czarny, fioletowy lub zielony. Na etui, a także wewnątrz niego, znajduje się lampka LED informująca o poziomie naładowania baterii.

W środku również widać podobieństwa do Galaxy Buds Pro, jednak największe – w samym kształcie słuchawek. Zobaczycie to na poniższych zdjęciach. Dla porównania dodaliśmy też zdjęcie Galaxy Buds.

Jak widzicie kształt jest już zbliżony do modelu Pro. Zmiany widać jednak w szczegółach. Pełna specyfikacja techniczna Galaxy Buds 2 nie jest obecnie dostępna. Możemy oczywiście oczekiwać pewnych ulepszeń dźwięku. Samsung może w tym celu wyposażyć je w większe i lepsze głośniki. Za system audio odpowiada firma AKG, zaś słuchawki będą łączyły się ze smartfonem przy pomocy  Bluetooth 5.0. O aktywnej redukcji szumów plotki nie wspominają.

Czytaj też: Xiaomi zaszaleje w tym roku i pokaże aż trzynaście nowych smartfonów

Dodatkowo mówi się o łącznej pojemności baterii 120 mAh, czyli po 60 mAh w każdej słuchawce i 500 mAh w etui. Pojemność jest więc zbliżona do tego, co oferuje Galaxy Buds Pro – 61 mAh w każdej słuchawce.