Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 mogą zadebiutować już niedługo. Pojawiła się przypuszczalna data

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery nowych składanych telefonów Samsunga – Galaxy Z Fold3 i Z Flip3. Producent do tej pory nie ujawnił żadnej konkretnej daty, jednak plotki takową już wskazały.
Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 mogą zadebiutować już niedługo. Pojawiła się przypuszczalna data

Premiera Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 już w sierpniu?

O nowych topowych modelach smartfonów Samsunga słyszymy od długiego czasu. Z każdym kolejnym tygodniem na temat Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 pojawia się coraz więcej przecieków i doniesień, w których spekuluje się również na temat daty ich premiery. Wcześniej niektórzy wskazywali na lipiec, jednak teraz pojawiła się już konkretna data, która na dodatek dobrze wpasowuje się w poczynania firmy w ubiegłych latach.

Czytaj też: Rodzina Honor 50 w szczegółach. Są zdjęcia i specyfikacja

Warto też wspomnieć, że przecieki informują nas również o premierze działającego na WearOS smartwacha Galaxy Watch4. To właśnie te urządzenie mamy zobaczyć jako pierwsze. Cóż, jeśli spodziewaliście się prezentacji wszystkiego za jednym razem, to przykro nam. Galaxy Watch4 ma mieć oficjalną premierę 11 sierpnia. Tutaj warto też nadmienić, że inne plotki wskazują na premierę podczas rozpoczynającego się pod koniec czerwca wydarzenia MWC.

Czytaj też: Jak ładowarka Xiaomi HyperCharge 200W wpływa na żywotność akumulatora? Już to wiemy

Kiedy zaś Samsung pokaże Galaxy Z Fold3 i Z Flip3? Tutaj też plotki wskazują konkretną datę. Premiera miałaby się odbyć 27 sierpnia, czyli w podobnym okresie, w którym Samsung prezentował poprzedniego Folda. Istnieje również możliwość, że Koreańczycy będą chcieli zdominować cały sierpień i pokażą nam jeszcze kolejną serię tabletów.

Jeśli doniesienia okażą się prawdą, to trzeba przyznać, że szykuje nam się naprawdę obfity koniec wakacji.