Na telewizorach Samsung Smart TV skorzystamy już z serwisu CANAL+ online

Miła wiadomość dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV. Od dzisiaj udostępniono dla nich dedykowaną aplikację CANAL+ online. Dzięki temu będą mogli cieszyć się pełną ofertą serwisu streamingowego zawierającą nie tylko filmy i seriale, ale także programy informacyjne i sport na żywo.
Na telewizorach Samsung Smart TV skorzystamy już z serwisu CANAL+ online
Na telewizorach Samsung Smart TV skorzystamy już z serwisu CANAL+ online

Serwis CANAL+ online od dziś dostępny na telewizorach Samsung Smart TV

Choć CANAL+ online to tytularnie serwis streammingowy, to sporo go różni od Netflixa czy HBO GO. Daje nam dostęp do seriali i filmów zarówno Polskich jak i zagranicznych, do oryginalnych produkcji CANAL +, ale też do transmisji na żywo z rozgrywek piłkarskich, żużlowych, turniejów tenisowych czy ligi NBA. Do tego dostajemy wiele dokumentów, programów lifestyle’owych czy produkcji dedykowanych najmłodszym. Oferta jest więc bardzo bogata, bo obejmuje ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treści na żywo.Cena podstawowa to 45 zł za miesiąc subskrypcji, ale za pierwszy miesiąc zapłacimy 20 zł.

Czytaj też: Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

Dostęp do serwisu CANAL+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo:

  • CANAL+ z HBO – propozycja idealna dla fanów filmów i seriali, bo nie dość, że dostajemy dostęp do treści Canal +, to jeszcze tych oferowanych przez HBO. Cena – 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).
  • CANAL+ z FUN&NEWS – to już opcja rozrywki dla całej rodziny. Są programy lifestyle’owe, rozrywkowe, informacje na żywo, dokumenty a także muzyka.Cena – 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł).
  • CANAL+ z Eleven Sports – propozycja dla fanów sportu. pakiet ten daje dostęp do najważniejszych rozgrywek piłkarskich i nie tylko – piłka nożna (LaLiga, , liga włoska oraz francuska), Formuła 1 oraz żużel. Cena – 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Teraz z oferty serwisu mogą korzystać także posiadacze telewizorów Samsung Smart TV. Dedykowana aplikacja została już udostępniona. Można cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu. Nie zabrakło nowoczesnej wyszukiwarki a także systemu rekomendacji, który pozwoli wybrać opcję idealną na każdy dzień. Aplikacja umożliwi użytkownikom na przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników. 

Czytaj też: Asystent Google zmieni sposób wyświetlania odpowiedzi

Aplikacja dostępna jest w sklepie APPS na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2018-2021 z systemem Tizen minimum w wersji 4.0.