Składany Honor pojawi się jeszcze w tym roku?

Wygląda na to, że kolejna firma dołącza do szalonego wyścigu, którego celem jest zaoferowanie nam jak najlepszego “składaka”. Najnowsze informacje wskazują, że składany Honor zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Są też wieści o kolejnym ultraflagowcu Honor Magic 3.
Składany Honor pojawi się jeszcze w tym roku?

Honor pobawi się ze składanym ekranem

Dosłownie za chwilę Honor zaprezentuje serię Honor 50, która ma być powrotem marki do gry po odłączeniu się od Huawei. Nowe smartfony dostaną już GSM, więc jest na co czekać, zwłaszcza po tylu przeciekach i półoficjalnych informacjach. Teraz jednak skupmy się na czymś innym niż seria 50. Doszły nas bowiem słuchy, że w tym roku Honor zaprezentuje nam coś jeszcze.

Czytaj też: Test Xiaomi Mi Watch Lite. Tani smartwatch godny uwagi?

Mówimy o składanym smartfonie, który według Rossa Younga, specjalisty z branży wyświetlaczy, ma pojawić się już niedługo. Patrząc na fakt, że większość najpopularniejszych producentów ma podobne plany, decyzja Honora nie powinna nikogo dziwić. Składany Honor nie będzie posiłkował się ekranem wyprodukowanym przez Samsunga. Za jego produkcję odpowie firma Visionox. Nie wiadomo, czy jest się z czego cieszyć, bo będzie to ich debiut na tym polu. Konstrukcja smartfona ma nie odbiegać od tych innych producentów – wyświetlacz będzie składał się do wewnątrz.

Honor Magic 3 na horyzoncie?

Czytaj też: Przedpremierowy wyciek Honor 50 SE. Czekacie?

Oprócz informacji o składanym Honorze pojawiły się jeszcze plotki o zbliżającym się ultraflagowcu Honor Magic 3. Ma ob być wyposażony w najnowszy procesor Snapdragon 888 Pro albo Snapdragon 888+ (dokładna nazwa jest jeszcze nieznana). Jeśli chodzi o jego premierę, to można celować w koniec 2022 roku, niedługo po zaprezentowaniu nowego Snapdragona. Niestety więcej szczegółów nie znamy.