Rendery Samsunga Galaxy S21 FE pokazują nowe warianty kolorystyczne

Samsung Galaxy S21 FE nie tylko opóźniony, ale i z innym procesorem?

Przecieków na temat nadchodzącego Galaxy S21 FE dostaliśmy w ostatnich miesiącach naprawdę mnóstwo. Nie zabrakło renderów i szczegółów specyfikacji, a ostatnio też doniesień o anulowaniu i opóźnieniu. Tym razem, najnowsze plotki, wskazują, że urządzenie może dostać inny procesor niż ten, o którym była mowa wcześniej.

Galaxy S21 FE nie dostanie Snapdragona 888?

Do tej pory z z nowym urządzeniem Fan Edition wiązano procesor Snapdragon 888. Była to ta informacja w przeciekach, która powtarzała się praktycznie zawsze. Niedawno jednak doniesienia o specyfikacji i nowe rendery zostały wyparte przez plotki o anulowaniu produkcji Galaxy S21 FE z powodu niedoboru komponentów. Szybko zmienił się ich ton i obecnie mówi się, że premiera (typowana wcześniej na sierpień/wrzesień) jest po prostu opóźniona albo na koniec tego roku, albo na początek przyszłego.

Czytaj też: Możemy dokładnie przyjrzeć się składanemu Galaxy Z Fold 3

Rendery Samsunga Galaxy S21 FE pokazują nowe warianty kolorystyczne
Render galaxy S21 FE

Najnowsze raporty mówią z kolei, że Samsung ma zamiar wymienić Snapdragona 888 na procesor Exynos. Powodem miałyby być problemy Qualcomma z produkcją. Nie jest powiedziane, który dokładnie, jednak najbardziej prawdopodobnym wydaje się Exynos 2100. Dodatkowo, przecieki wskazują, że Galaxy S21 FE może zadebiutować jedynie w USA oraz w Europie, i to w ograniczonej ilości.

Czytaj też: Obejrzyjcie Galaxy Z Flip3 Samsunga z każdej strony

Co wiemy o reszcie specyfikacji Galaxy S21 FE?

Smartfon ten ma zaoferować wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala i odświeżaniem na poziomie 120 Hz. W przypadku pamięci do tej pory mówiło się o 6 lub 8 GB pamięci RAM i można się spodziewać, że w przypadku Exynosa również takie liczby będą obowiązywać. Jeśli zaś chodzi o aparaty, to z przodu mamy dostać kamerę 32 Mpix, zaś z tyłu trzy aparaty 12 Mpix + 8 Mpix + 12 Mpix.