Najlepszy smartfon wybrany. Który model podbił GLOMO 2021?

Chociaż w zeszłym roku gala nagród GLOMO nie odbyła, bo Mobile Word Congress odwołało imprezę z powodu pandemii, to w tym roku GLOMO 2021 zgodnie z tradycją wybrało najlepszy smartfon 2021 roku… i nie tylko.
Najlepszy smartfon 202, GLOMO, GLOMO 2021, Global Mobile Awards, Mobile World Congress
Najlepszy smartfon 202, GLOMO, GLOMO 2021, Global Mobile Awards, Mobile World Congress

Najlepszy smartfon według GLOMO 2021 wybrany. Ciekawi, na jaki padło?

Na krótkiej liście nominowanych do nagrody Best Smartphone znalazł się model: Apple iPhone 12 Pro Max, OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S20 FE 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G oraz Xiaomi Mi 11 Ultra. Na jaki Wy byście zagłosowali? Możecie dać znać w komentarzu, bo według jury najlepszym smartfonem 2021 roku jest…. Samsung Galaxy S21 Ultra.

Został wybrany, ponieważ:

Jest to najlepszy smartfon z Androidem, jaki Samsung kiedykolwiek stworzył. Otrzymał szeroką gamę funkcji, oszałamiający wyświetlacz AMOLED, najlepsze aparaty w swojej klasie i nie tylko – ten smartfon zapewnia wszystko to, co najważniejsze i dlatego jest wart tytułu najlepszego smartfona 2021 roku.

Czytaj też: Honor Magic 3 dostanie najnowszy i najwydajniejszy układ Qualcomm

Wybierając zwycięzcę, jury kierowało się takimi kwestiami jak m.in.: projekt i innowacyjność, wydajność oraz funkcjonalność urządzenia, stosunek jakości do ceny, ogólnoświatowy sukces komercyjny czy zaangażowanie producenta dotyczące np. aktualizacji oprogramowania.

Czytaj też: Zdecydowanie musimy zacząć ustawiać bezpieczniejsze i bardziej różnorodne hasła

Podczas GLOMO było wielu zwycięzców, a wśród nich znalazła się także firma ARM, zdobywając nagrodę Disruptive Device Innovation za rozwój procesorów mobilnych, czy Oppo za rozwój szybkiego ładowania. Z kolei nagroda Best Connected Consumer Device powędrowała do firmy Vodafone za Curve (GPS tracker).