Najlepszy smartfon 202, GLOMO, GLOMO 2021, Global Mobile Awards, Mobile World Congress

Najlepszy smartfon wybrany. Który model podbił GLOMO 2021?

Chociaż w zeszłym roku gala nagród GLOMO nie odbyła, bo Mobile Word Congress odwołało imprezę z powodu pandemii, to w tym roku GLOMO 2021 zgodnie z tradycją wybrało najlepszy smartfon 2021 roku… i nie tylko.

Najlepszy smartfon według GLOMO 2021 wybrany. Ciekawi, na jaki padło?

Na krótkiej liście nominowanych do nagrody Best Smartphone znalazł się model: Apple iPhone 12 Pro Max, OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S20 FE 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G oraz Xiaomi Mi 11 Ultra. Na jaki Wy byście zagłosowali? Możecie dać znać w komentarzu, bo według jury najlepszym smartfonem 2021 roku jest…. Samsung Galaxy S21 Ultra.

Został wybrany, ponieważ:

Jest to najlepszy smartfon z Androidem, jaki Samsung kiedykolwiek stworzył. Otrzymał szeroką gamę funkcji, oszałamiający wyświetlacz AMOLED, najlepsze aparaty w swojej klasie i nie tylko – ten smartfon zapewnia wszystko to, co najważniejsze i dlatego jest wart tytułu najlepszego smartfona 2021 roku.

Czytaj też: Honor Magic 3 dostanie najnowszy i najwydajniejszy układ Qualcomm

Wybierając zwycięzcę, jury kierowało się takimi kwestiami jak m.in.: projekt i innowacyjność, wydajność oraz funkcjonalność urządzenia, stosunek jakości do ceny, ogólnoświatowy sukces komercyjny czy zaangażowanie producenta dotyczące np. aktualizacji oprogramowania.

Czytaj też: Zdecydowanie musimy zacząć ustawiać bezpieczniejsze i bardziej różnorodne hasła

Podczas GLOMO było wielu zwycięzców, a wśród nich znalazła się także firma ARM, zdobywając nagrodę Disruptive Device Innovation za rozwój procesorów mobilnych, czy Oppo za rozwój szybkiego ładowania. Z kolei nagroda Best Connected Consumer Device powędrowała do firmy Vodafone za Curve (GPS tracker).