Przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. 1000 zł zwrotu i prezenty

Poznaliśmy szczegóły przedsprzedaży smartfonów Samsung Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3 oraz nowych akcesoriów – Galaxy Watch4 oraz Galaxy Buds2. Można zgarnąć bardzo ciekawe prezenty.
Przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. 1000 zł zwrotu i prezenty

Przedsprzedaż Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. 1000 zł zwrotu na konto

Przedsprzedaż smartfonów Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3 potrwa od 11 sierpnia, do 26 sierpnia, do godziny 23:59.

Decydując się na wcześniejszy zakup składanego smartfonu dostaniemy do 1000 zł zwrotu na konto oraz akcesoria. W przypadku Galaxy Z Fold3 są to zestaw Notepack: etui Flip Cover z rysikiem S Pen Fold Edition i ładowarkę sieciową (łaczna wartość 361 zł) oraz ubezpieczenie Samsung Care+ na rok. W przypadku Galaxy Z Flip3 dostaniemy ubezpieczenie Samsung Care+, również na rok.

Od czego zależy kwota zwrotu? 1000 zł zwrotu dostaniemy oddając w rozliczeniu smartfon Samsung Galaxy z serii S, Note, Fold lub smartfon z systemem operacyjnym innym niż Android. Ciekawe, czy poza iPhone’ami złapie się tutaj np. BlackBerry?

Czytaj też: Premiera, opinie, cena i pierwsze wrażenia – Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3

500 zł zwrotu dostaniemy oddając smartfon Samsunga z innej serii niż S oraz Note lub smartfonu z Androidem innej marki.

Aby otrzymać ubezpieczenie Samsung Care+ należy wypełnić formularz na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu. W przypadku uszkodzenia smartfonu naprawa Galaxy Z Fold3 wiąże się wówczas z kosztem 675,27 zł, a Flipa3 564,27 zł.

Czytaj też: Premiera, opinie, cena i pierwsze wrażenia – Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2

Przedsprzedaż Galaxy Watch4 oraz Galaxy Buds2

Kupując w przedsprzedaży zegarek Galaxy Watch4 otrzymamy zwrot na konto w kwocie 350 zł przy zakupie podstawowego wariantu zegarka oraz 500 zł w przypadku zegarka w wersji Classic. Tutaj nie ma już żadnych gwizdek, a jedynym warunkiem otrzymania zwrotu jest konieczność wypełnienia formularza na stronie Samsunga w ciągu 30 dni od zakupu.

W przedsprzedaży słuchawek Galaxy Buds2 w prezencie otrzymamy bezprzewodową ładowarką Wireless Charger Duo (EP-P4300) o wartości 140 zł.

Wszystkie ceny nowych urządzeń Samsunga znajdują się w odnośnikach powyżej, a przedsprzedaż jest dostępna pod tym adresem.