Huawei wydłuża życie swoich urządzeń. O tej promocji trzeba pamiętać

Huawei postanowił ułatwić wydłużenie cyklu życia swoich smartfonów, tabletów i laptopów. Do końca roku wymiana akumulatora w tych urządzeń jest objęta promocyjną ceną.
Huawei wydłuża życie swoich urządzeń. O tej promocji trzeba pamiętać

Akumulator to dzisiaj najbardziej zużywająca się część elektroniki

Obok obudowy (choć tu zależy od użytkowania), akumulator to obecnie najbardziej zużywający się element smartfonów, tabletów i laptopów. Szybkie ładowanie, jak wygodne by nie było, z czasem zmniejsza pojemność ogniwa. Ale też jest to element, który sam z siebie z czasem traci swoje właściwości. Na pewno zauważyliście, że Wasz smartfon po dwóch latach użytkowania może nadal działać sprawnie, ale już znacznie krócej niż tuż po zakupie.

Czytaj też: Producenci płyt głównych szykują się do premiery flagowego Intel Core. To reakcja na Ryzena 7 5800X3D

Huawei wydłuża życie swoich urządzeń. Promocja nie jest duża, ale może dać do myślenia

Do końca 2022 roku obowiązuje promocja, w ramach której można w niższej cenie wymienić akumulator w smartfonach, tabletach i laptopach Huawei. Dzięki temu możemy wydłużyć cykl życia swoich urządzeń. To informacja, z której zapewne szczególnie będą zadowoleni posiadacze smartfonów z serii P30, czy nawet Mate 20. Które nadal są bardzo chętnie użytkowane ze względu na pełny dostęp do usług Google.

Czytaj też: Telewizory Samsung 2022 – telewizory wymyślone na nowo

W ramach promocji ceny wymiany akumulatora to:

  • 99 zł w przypadku smartfonów,
  • 139 zł w przypadku tabletów,
  • 199 zł w przypadku laptopów.

Obniżka nie jest duża, bo w zależności od modelu jest to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Ale ceny są na tyle dobre, że wiele osób może poważnie się zastanowić, czy nie warto byłoby odświeżyć i przedłużyć żywotność sprzętu.

Wymiany możemy dokonać w stacjonarnych serwisach Huawei, albo w ramach naprawy door-to-door, którą można zamówić na stronie internetowej, w aplikacji Huawei Wsparcie lub poprzez kontakt z infolinią.