Wideorecenzja Xiaomi 12 Pro – czy w parze z ceną idą wysokie możliwości?

Xiaomi 12 Pro wzbudza spore kontrowersje swoją ceną. Z drugiej strony broni się specyfikacją. Ale czy w ślad za nią idą odpowiednio duże możliwości?
Wideorecenzja Xiaomi 12 Pro – czy w parze z ceną idą wysokie możliwości?

Wideorecenzja Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro trochę niespodziewanie stał się flagowcem marki. Kiedy wszyscy czekali na model Ultra, firma pokazała tylko wariant Pro i to w wysokiej cenie 5 199 zł. Drogo, ale hej! W końcu to flagowiec! I to nie byle jaki.

Mamy tu końcu duży ekran o wysokiej rozdzielczości 1440 x 3200 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej, 5G, Wi-Fi 6 oraz bardzo mocny zestaw aparatów. Wszystkie trzy – główny, ultraszerokokątny oraz zoom mają rozdzielczość 50 Mpix i każdy z nich nagrywa filmy w 4K i 60 klatkach na sekundę.

No i to ładowanie! Akumulator o pojemności 4600 mAh jest ładowany z maksymalną mocą 120W, co przekłada się na zasilenie go do pełna w ciągu 18 minut.

Czytaj też: Test Xiaomi 12 Pro. To w końcu warty jest swojej ceny, czy nie do końca?

To tyle teorii, a jak Xiaomi 12 Pro sprawdza się w praktyce? Powyżej macie link do mojej recenzji pisanej, a teraz zostawiam Was z Konradem i naszą wideorecenzją.