Xiaomi 12T i 12T Pro będą obsługiwać super szybkie ładowanie. Co jeszcze o nich wiemy?

Seria Xiaomi 12 nadal nie została zamknięta. Właściwie, to na premierę czeka o wiele więcej modeli, niż do tej pory zadebiutowało. Jednymi z nich są Xiaomi 12T i 12T Pro, które teraz pojawiły się w bazie ECC, dzięki czemu poznaliśmy kilka szczegółów na ich temat.
Xiaomi 12T i 12T Pro będą obsługiwać super szybkie ładowanie. Co jeszcze o nich wiemy?
Xiaomi 12T i 12T Pro będą obsługiwać super szybkie ładowanie. Co jeszcze o nich wiemy?

Seria Xiaomi 12 niedługo naprawdę urośnie

oczywiście najbardziej wyczekiwanym modelem jest Xiaomi 12 Ultra, ale oprócz niego najnowszą serię producenta uzupełnić ma Xiaomi 12 Lite, Xiaomi 12S, 12S Pro, a także 12T i 12T Pro. To właśnie te dwa ostatnie modele mają zaliczyć premierę już w najbliższym czasie. Większość z tych nieogłoszonych jeszcze urządzeń, wedle doniesień, ma być flagowcami, które napędzi albo Snapdragon 8 Gen 1, albo jego ulepszona wersja, która kilka dni temu została zaprezentowana.

Czytaj też: iPhone 14 Pro pozuje na renderach. Czy brak notcha to dobra zmiana?

Właśnie w kontekście Xiaomi 12T i 12T Pro mówi się o obecności na pokładzie Snapdragona 8+ gen 1, choć niestety to jedna z nielicznych informacji, jakie mamy na temat tych urządzeń. Druga pochodzi z bazy ECC, w której odkryto dwa nowe smartfony Xiaomi o numerach 22071212AG i 22081212UG. Te są już nam znane z poprzednich przecieków, kiedy to połączono je z nadchodzącymi Xioami 12T i Xiaomi 12T Pro.

ECC dostarczyło nam informacji an temat ładowania, bo ona smartfony mają obsługiwać technologię HyperCharge 120W, więc ich naładowanie będzie trwało zaledwie chwilę. Warto też wspomnieć, że niektórzy upatrują w nich globalnych wariantów Redmi K50S i Redmi K50S Pro Hypercharge. Niestety i to niewiele nam obecnie mówi, bo te modele także czekają na swoją chińską premierę, a ich specyfikacja pozostaje nieznana.

Czytaj też: Jak duże może być zdjęcie kota? Gigantyczne, o ile zrobimy je aparatem 200 Mpix Samsunga

Premiera Xiaomi 12T i 12T Pro ma odbyć się w ciągu kilku kolejnych tygodni i jeśli to prawda, to w najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się na ich temat czegoś więcej.