iPhone 14 Pro na rzeczywistych zdjęciach. Jest też filmik i nowy wariant kolorystyczny

Choć od dłuższego czasu wygląd nowej generacji smartfonów Apple nie jest dla nas tajemnicą, to do tej pory znaliśmy go głównie z renderów. Teraz natomiast do sieci wyciekły zdjęcia, które zdają się pokazywać nam rzeczywisty wygląd iPhone’a 14 Pro.
iPhone 14 Pro pozuje na renderach. Czy brak notcha to dobra zmiana?
iPhone 14 Pro pozuje na renderach. Czy brak notcha to dobra zmiana?

Premiera iPhone’ów 14 odbędzie się za niecałe dwa tygodnie i jak to zwykle w przypadku Apple bywa, do tej pory nie poznaliśmy właściwie żadnych oficjalnych informacji na temat nadchodzących urządzeń. Wszystko, co o nich wiemy, pochodzi z przecieków i doniesień, a poznany wygląd — z rednerów opartych właśnie na tych plotkach.

Teraz do sieci trafiły zdjęcia i krótki materiał wideo, na którym możemy dokładniej obejrzeć, jak wygląda iPhone 14 Pro

Materiały, które możecie obejrzeć poniżej, pokazują nam to, czego dowiedzieliśmy się już z przecieków — Apple porzuci notcha na rzecz okrągłego otworu i drugiego w kształcie pigułki, w których zostanie umieszczony aparat do selfie i FaceID.

Smartfon w dłoni wygląda na dość spory, choć jest to iPhone 14 Pro, czyli ten z ekranem o przekątnej 6,1 cala. Warto zwrócić też uwagę na wariant kolorystyczny. Niedawne przecieki wskazywały, że w tegorocznej serii będzie brakowało niebieskiego wariantu, tymczasem na drugim tweecie właśnie taki się pojawia. Na wideo natomiast można zauważyć kolejny wariant kolorystyczny, w którym wykończenie zmienia odcień w zależności od oświetlenia i kąta, z którego patrzymy na obudowę.

Czytaj też: Przeciek ujawnia kolejne szczegóły specyfikacji serii Huawei Mate 50

Niestety, niczego więcej prócz wyglądu te tweety nam nie zdradzają. Na szczęście premiera już wkrótce, bo 7 września, więc nie będziemy musieli długo czekać na poznanie wszystkich szczegółów na temat tegorocznych iPhone’ów.