Za konto firmowe nie zapłacisz nic przez dwa lata. Zadba o to ING Bank Śląski

W czasach kiedy przedsiębiorcy mogą czuć się jak na polu minowym, każda promocja ograniczająca koszty działalności jest na wagę złota. Taką ofertę przygotował ING Bank Śląski, proponując firmom terminal w telefonie oraz pomoc księgowego. Do tego możemy liczyć na brak opłat za prowadzenie konta firmowego przez okres dwóch lat.
Siedziba ING Banku Śląskiego

fot. ING Bank Śląski

Promocja Konto za 0 zł jest przeznaczona dla jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG) oraz wspólnot mieszkaniowych, które do 31 marca 2023 roku założą w ING Banku Śląskim rachunek Konto Direct dla firmy. Darmowe prowadzenie rachunku oraz przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące nie wymagają konieczności stałej aktywności na koncie.

Terminal w telefonie, czyli eTerminal i 200 zł dla firmy na kartę przedpłaconą, bez opłat przez 7 miesięcy w programie Polska Bezgotówkowa to kolejna promocja od ING Banku Śląskiego

W kumulacji promocji ING Banku Śląskiego pojawiła się również oferta dla Pakietu Start. Mogą z niego skorzystać zarówno spółki operujące na uproszczonych zasadach księgowości, jak i te, które zdecydują się na pełną księgowość. Oferta zwalnia z opłaty 29 zł przez 24 miesiące od podpisania umowy. Pakiet Start trzeba wybrać do 31 marca 2023 roku.

Dla 33% przyszłych przedsiębiorców istotne  jest, aby bank miał szerszą ofertę niż tylko dobre konto. Dlatego w najnowszej kampanii promujemy rozwiązania, z którymi łatwiej się rozwijać już od startu a dodatkowo konto za 0 zł – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Czytaj też: Revolut startuje z kontem dla freelancerów. Ma im ułatwić prowadzenie własnej działalności

Nieodzowne przy prowadzeniu własnego biznesu jest oczywiście księgowość. W tym zakresie ING Bank Śląski oferuje wsparcie obejmujące konsultacje przed założeniem firmy za 0 zł, wystawianie faktur w ING Księgowość za 0 zł oraz biuro rachunkowe w promocji 6 miesięcy za 50% ceny dla JDG oraz spółek.