Pożyczki w aplikacji mPay dzięki Soonly Finance. Można pożyczyć do 7500 zł na dwa miesiące

Platforma płatności mobilnych mPay wzbogaciła się o możliwość wzięcia pożyczki z poziomu aplikacji mobilnej. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji skorzystać z oferty Soonly Finance, pierwszą pożyczkę otrzymacie bez żadnych dodatkowych kosztów – przy RRSO wynoszącym 0%.
Pożyczki w aplikacji mPay dzięki Soonly Finance. Można pożyczyć do 7500 zł na dwa miesiące

W ramach pierwszej pożyczki w Soonly Finance przez aplikację mPay można dostać maksymalnie 3000 zł. Dla stałych klientów przygotowano ofertę, w ramach której można pożyczyć nieco więcej – do 7500 zł. Kredyt jest udzielany na maksymalnie 61 dni. Oferta wymaga zaledwie kilku kliknięć z poziomu samej aplikacji.

Do ubiegania się o pożyczkę w Soonly Finance z poziomu aplikacji mPay potrzebujemy tylko smartfona z kamerą. Nie trzeba potwierdzać zarobków i dokonywać przelewów weryfikacyjnych. Biometryczne rozwiązanie zaszyte w aplikacji mPay (potwierdzanie tożsamości na podstawie zdjęcia selfie) autoryzuje wniosek.

Środki zostają wypłacone na rachunek w aplikacji mPay w zaledwie kilka minut od autoryzacji pożyczki. Można je przelać na dowolne konto lub zapłacić nimi za zakupy

mPay

Tak o nowej funkcji w mPay mówi Dariusz Deniziak, dyrektor rozwoju Soonly Finance:

To nie miała być kolejna pseudointegracja, gdzie na koniec okazuje się, że trzeba czekać na weryfikację przez call center albo wysyłać skany dokumentów. Wdrożyliśmy rozwiązanie w modelu white-label, dzięki czemu funkcjonalność ze strony klienta jest całkowicie płynna. Użytkownik nawet na moment nie opuszcza portmonetki mPay.

Czytaj też: Płatności online w Polsce. Tradycyjne przelewy powoli odchodzą do lamusa. Co zamiast nich?

W sierpniu tego roku liczba użytkowników aplikacji mPay przekroczyła barierę miliona. Można nią m.in. płacić za przejazdy autostradami, opłacić parking w blisko 70 miastach, kupić bilety na pociąg oraz komunikację miejską w 114 miastach. Aplikacja pozwala też kupić ubezpieczenie, doładować telefon i kupić abonament do różnych platform streamingowych.