Oppo A77s może zadebiutować w każdej chwili, ale jego wygląd i specyfikację już znamy

Już wkrótce do zaprezentowanych w niedawno Oppo A77 5G i 4G dołączy kolejny model – Oppo A77s. My jednak nie musimy czekać na jego premierę, bo do sieci wyciekł plakat zdradzający zarówno wygląd, jak i specyfikację tego smartfona.
Oppo A77s może zadebiutować w każdej chwili, ale jego wygląd i specyfikację już znamy

Oppo A77 4G

Poznaliśmy pełną specyfikację Oppo A77s

Jeśli spodziewacie się, że Oppo A77s będzie jakoś bardzo odbiegał od innych modeli A77 to musimy Was rozczarować. Jest to w zasadzie A77 4G, ale z innym chipsetem i większą ilością pamięci RAM. Plakat, który trafił do sieci, ujawnia nam istnienie dwóch opcji kolorystycznych: Sky Blue i Starry Black. Czy pojawi się wersja Sunset Orange z pleckami z włókna szklanego i skóry? Tego nie wiadomo. Wiemy natomiast, że urządzenie ma grubość 7,99 mm i waży 187 gramów, natomiast obudowa odporna jest na zarysowania i odciski palców. Ma również ochronę przed wodą i pyłem zgodnie z normą IP54.

Jeśli zaś chodzi o pozostałą specyfikację, to smartfon napędzany będzie przez układ Qualcomm Snapdragon 680 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Dostępna będzie też funkcja wirtualnej pamięci RAM, która pozwoli na powiększenie RAM o 2, 3 lub 5 GB. Za zasilanie odpowie bateria o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33W SUPERVOOC.

Czytaj też: Spodziewacie się sporych ulepszeń w Galaxy S23 Ultra? Możecie się ich nie doczekać

Oppo A77s zaoferuje nam 6,56-calowy płaski panel LCD o rozdzielczości HD+ i DPI-P3 100%. We wcięciu w kształcie kropli wody znajdziemy 8-megapikselowy aparat do selfie z HDR, wyposażony w tryb Night Scene Selfie oraz specjalne tryby portretowe. Tylna konfiguracja jest natomiast bardzo podstawowa, bo plakat ujawnia, że dostaniemy tylko dwa czujniki – 50-megapikselowy główny aparat i 2-megapikselowy czujnik głębi.

Oppo A77 4G

Jedyną niewiadomą jest więc cena tego modelu i data oficjalnej premiery. Ta wydaje się jednak dość rychła, bo Oppo A77s już w zeszłym miesiącu uzyskał certyfikaty władz Tajlandii, Indii i Unii Europejskiej.