Duże promocje na trzecie urodziny sklepu Huawei.pl. Rabaty na laptopy, tablety i smartfony

Oficjalny sklep internetowy Huawei.pl obchodzi właśnie trzecią rocznicę swojej działalności. Z tej okazji przygotowano dla klientów zestaw promocji obejmujących szerokie portfolio produktów Huawei, takich jak smartfony, tablety oraz laptopy. Możemy liczyć m.in. na kody rabatowe o wartości do 2000 zł.
Duże promocje na trzecie urodziny sklepu Huawei.pl. Rabaty na laptopy, tablety i smartfony

Po pierwsze dostaniemy 100 zł rabatu za każde 1000 zł wydane w sklepie Huawei.pl. W ten sposób możemy zyskać maksymalnie do 2000 zł rabatu przy zakupach za minimum 20 000 zł. Promocja obowiązuje do 2 października. Wystarczy posiadać konto w sklepie Huawei.pl lub takie sobie założyć.

Po zalogowaniu się w sklepie Huawei.pl klikamy przycisk Odbierz i wybrany kod rabatowy zostaje dodany do naszego konta. Przy zakupie sprzętu zostanie automatycznie przypisany na bazie kwoty wyliczonej za produkty w koszyku. Możemy w ten sposób odebrać wszystkie kody rabatowe pamiętając, że nie łączą się one ze sobą.

Do wykorzystania wspomnianych kuponów przygotowano szeroką paletę produktów (monitory, laptopy, smartfony, tablety, smartwatche oraz routery), które możemy kupić w sklepie Huawei.pl obniżonych cenach. Dla przykładu za notebooka Huawei MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 5 (8 GB RAM / 512 GB SSD) zamiast 3799 zł zapłacimy 2799 zł.

Kupony rabatowe dodatkowo redukują promocyjną cenę, jaką proponuje sklep na dany sprzęt. W promocji urodzinowej kupimy produkt z maksymalną zniżką sięgającą aż 32%

W efekcie cena wspomnianego wyżej notebooka Huawei MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 5 spada o kolejne 200 zł do poziomu 2599 zł. Przy okazji warto sprawdzić czy cena danego urządzenia jest dodatkowo objęta działaniem kodu rabatowego. Produkt powinien mieć etykietę Cena z kuponem (nie wszystkie taką mają).

Czytaj też: Huawei wróci do łask? USA ponownie przyjrzało się nałożonym sankcjom

W kwestii asortymentu najwięcej do wyboru mamy w kategorii laptopów oraz tabletów. Lepiej się pospieszyć, bo zapasy mogą się szybko wyczerpać. Szczegóły promocji i kupony rabatowe znajdziecie na stronie Huawei.pl.