T-Mobile rozdaje klientom dodatkowe 3 GB mobilnego internetu. Można je odebrać w aplikacji

Dobre wieści dla klientów indywidualnych T-Mobile. Magentowy operator przyznał teraz całkowicie za darmo dodatkowe 3 GB mobilnego internetu na krajową transmisję danych. Od dziś do 21 września można je odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Wszystko w ramach akcji “Dobrze, że jesteś”.
T-Mobile rozdaje klientom dodatkowe 3 GB mobilnego internetu. Można je odebrać w aplikacji

Jak swoją decyzję o przyznaniu dodatkowych gigabajtów tłumaczy T-Mobile? Obowiązkami i wyzwaniami wynikającymi z niedawnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Od tej smutnej dla niektórych daty mijają właśnie dwa tygodnie. Być może taka niespodzianka od magentowego operatora poprawi Wam dziś humory.

Dodatkowy pakiet 3 GB można już odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Promocja obowiązuje od czwartku 15 września do środy 21 września, do końca dnia

Po wejściu do aplikacji Mój T-Mobile wystarczy kliknąć baner Dobrze, że jesteś lub wybrać Więcej. Następnie przechodzimy do zakładki Benefity gdzie obecnie znajduje się wspomniana promocja. Paczka z dodatkowym pakietem 3 GB mobilnego internetu zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia.

Czytaj też: Duże promocje na trzecie urodziny sklepu Huawei.pl. Rabaty na laptopy, tablety i smartfony

Jak podaje T-Mobile, klienci usług na kartę i MIX będą mogli korzystać z niej przez 7 dni od dnia aktywacji, zaś abonenci do końca cyklu rozliczeniowego. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

W razie jakichkolwiek wątpliwości polecamy zajrzeć do regulaminu dostępnego na stronie internetowej gromadzącej promocje w ramach akcji “Dobrze, że jesteś”. Przy okazji warto przypomnieć, że T-Mobile od 26 września oficjalnie rozpoczyna proces stopniowego wyłączenia 3G na terenie naszego kraju.

Użytkownicy korzystający ze starszych kart SIM byli o tym informowani od ponad roku. Ponadto otrzymali możliwość darmowej wymiany kart w salonach i sklepach T-Mobile.