T-Mobile startuje z własną marką smartfonów. T Phone 5G na każdą kieszeń i bez limitu

Jako pierwszy operator w Polsce, T-Mobile wprowadza do swojej oferty własną markę smartfonów, adresowanych do użytkowników poszukujących urządzenia do 1000 zł. Już 5 października do salonów magentowego operatora trafią pierwsze modele smartfonów T Phone 5G oraz T Phone Pro 5G, które zostały stworzone we współpracy z firmą Google.
T-Mobile startuje z własną marką smartfonów. T Phone 5G na każdą kieszeń i bez limitu

Można zadać sobie pytanie: jak wielu Polaków szuka tak taniego smartfona? Okazuje się, że według niedawnych badań może to być nawet 60% konsumentów. Oba modele marki T Phone celują w próg cenowy w okolicach 1000 zł, łącząc minimalistyczny design z przyzwoitymi osiągami oraz łącznością w standardzie 5G.

Podstawowy model T Phone 5G (4GB RAM / 64 miejsca na dane) można kupić bez abonamentu za 1099 zł. Nieco mocniejszy T Phone Pro 5G (6 GB RAM / 128 GB miejsca na dane) to już wydatek 1399 zł. Cenę końcową obu urządzeń można oczywiście obniżyć, korzystając z oferty “Bez limitu” w wariantach M lub L.

T Phone 5G z abonamentem będzie nas kosztować tylko 829 zł, bowiem pierwsze 6 rat za urządzenie wynosi 0 zł (oszczędzamy w ten sposób aż 270 zł)

Jeśli zdecydujemy się na model T Phone Pro 5G z abonamentem, oszczędności będą jeszcze większe. Sześć darmowych ratom obniży koszt smartfonu aż 330 zł i finalnie zapłacimy za niego jedynie 1069 zł. Miesięczny koszt abonamentu “Bez limitu” wynosi odpowiednio 65 zł dla wariantu M i 85 zł dla wariantu L.

Sercem obu smartfonów jest 8-rdzeniowy procesor MediaTek Dimensity 700. Urządzenia pracują pod kontrolą systemu Android 12 i dostaną aktualizacje do kolejnych wersji. Nie zabrakło w nich tradycyjnego gniazda słuchawkowego 3,5 mm, czytnika linii papilarnych oraz systemu rozpoznawania twarzy.

Czytaj też: T-Mobile proponuje telewizory w ofercie Magenta Dom już od 999 zł. W sam raz na mundial

Wspólnie z naszym partnerem, firmą Google, stworzyliśmy smartfony, które – mocno w to wierzę – przypadną Polakom do gustu i zwiększą dostęp 5G. Chcemy, żeby świat innowacji był jeszcze bardziej otwarty i przystępny dla każdego – mówi Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.