T-Mobile proponuje telewizory w ofercie Magenta Dom już od 999 zł. W sam raz na mundial

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze rozpoczną się już 20 listopada. Zmagania 32 najlepszych drużyn na naszej planecie chciałoby się oglądać na możliwie dużym ekranie, przy możliwie największej rozdzielczości. T-Mobile wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów piłki nożnej i w ofercie Magenta Dom proponuje telewizory już od 999 zł.
T-Mobile proponuje telewizory w ofercie Magenta Dom już od 999 zł. W sam raz na mundial

W ramach akcji promocyjnej, która potrwa do 10 października T-Mobile przygotowało ofertę promocyjną na telewizory w pakiecie Magenta Dom z abonamentem komórkowym w taryfie L Nielimitowana. Ceny urządzeń zaczynają się już od 999 zł, czego przykładem jest 43-calowy telewizor LED marki Philips.

Dla fanów większych modeli przygotowano oferty telewizorów o przekątnych 55 i 65 cali. Za wszystkie urządzenia można zapłacić w ratach 0% przy podpisaniu umowy na 24 miesiące

W pakiecie Magenta Dom z taryfą L Nielimitowana za 115 zł/mc. klienci otrzymują abonament komórkowy z internetem bez limitu danych i prędkości, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, internet światłowodowy o prędkości do 300 Mb/s oraz telewizję ze 130 kanałami. Do tego mają jeszcze platformę Player na rok bez reklam.

Dokładna specyfikacja techniczna proponowanych modeli pozostaje jednak tajemnicą. Wiemy jedynie, że 43-calowy Philips wykorzystuje technologię podświetlenia diodami LED, a za optymalizację jakości obrazu odpowiada w nim system Pixel Plus HD. Zewnętrzne urządzenia można do niego podłączyć przez 2 porty HDMI i 1 port USB.

Czytaj też: CANAL+ dostępny w ofercie Magenta Dom od T-Mobile

Wśród polecanych urządzeń znalazł się również telewizor LG 55” UHD 4K AI TV (model 55UP81003LR), którego pełną cenę ustalono na 2499 zł. Można go kupić w 24 ratach po 85 zł mies., przy opłacie na start w wysokości 59 zł. Cena dotyczy zakupu pakietu Magenta Home z pakietem M Nielimitowana.

Więcej informacji o mającej potrwać do 11 października piłkarskiej promocji można znaleźć na stronie oferty Magenta Dom od T-Mobile.