Autokonto – autostrady, parkingi, ubezpieczenie i serwis w jednej aplikacji

Zarządzanie codzienną aktywnością związaną z prowadzeniem samochodu z poziomu jednej aplikacji? Proszę bardzo. Autokonto można już pobierać ze sklepów App Store i Google Play, a zestaw oferowanych przez nią funkcji powinien przypaść do gustu wszystkim kierowcom oraz entuzjastom motoryzacji.
Autokonto – autostrady, parkingi, ubezpieczenie i serwis w jednej aplikacji

Autokonto gromadzi w jednym miejscu płatności za autostrady, parkingi i ubezpieczenie auta, a dodatkowo posiada wbudowane porównywarki ubezpieczeń, ofert finansowych i cen zakupu opon. Aplikacja pomoże również zorganizować obsługę serwisową auta, w tym wybór warsztatu i terminu naprawy.

Jakiś czas temu firma Autokonto została wpisana na prowadzoną przez KNF listę małych instytucji płatniczych. Jest również na liście partnerów dystrybucyjnych systemu e-TOLL. Z poziomu aplikacji można łatwiej sprzedać swoje auto, a także wybrać z oferty partnerów firmy nowe auto w abonamencie.

Użytkownik aplikacji Autokonto ma w niej indywidualny rachunek, który może zasilać kartą, przelewem lub BLIK-iem i dokonywać z niego płatności za poszczególne usługi

Bardzo ciekawie prezentuje się funkcja ułatwiająca znalezienie ofert sprzedaży konkretnego modelu auta, które nam się podoba. Wystarczy zrobić zdjęcie pojazdu, który nam się podoba, a jego marka i model zostaną automatycznie zidentyfikowane. Autokonto przedstawi nam oferty zakupu wraz z propozycją finansowania.

Jeśli w trakcie jazdy zdarzy nam się kolizja, w zgłoszeniu szkody i naprawie auta aplikacja Autokonto również może się okazać przydatna. Całą procedurę można przeprowadzić samodzielnie albo przy pomocy konsultanta firmy, który pomoże przejść nam przez cały proces zgłaszania szkody i jej naprawy.

Czytaj też: Startuje platforma Bidcar.pl. Używane samochody do kupienia na aukcji

Ciekawie prezentuje się również oferta aut kupowanych w abonamencie z katalogu Autofidea Aplikacja Autokonto pomaga w wyborze najkorzystniejszego wariantu i ułatwia zawarcie umowy. Oferta będzie uwzględniała najlepszy z rabatów dostępnych dla naszego pracodawcy.