OnePlus 11R z nowym Snapdragonem na pokładzie. Co jeszcze zdradzają przecieki?

Mówi się, że OnePlus intensywnie pracuje nad następcą wydanego w maju OnePlus 10R. Nadchodzący OnePlus 11R ma przynieść kilka ulepszeń względem poprzednika, zwłaszcza jeśli chodzi o napędzający go chipset.
OnePlus 11R z nowym Snapdragonem na pokładzie. Co jeszcze zdradzają przecieki?
OnePlus 11R z nowym Snapdragonem na pokładzie. Co jeszcze zdradzają przecieki?

Przeciek ujawnia specyfikację OnePlus 11R

Debiutujący w maju tego roku OnePlus 10R już wkrótce może doczekać się następcy, choć na razie nie ma jeszcze konkretnych informacji dotyczących jego premiery. Zamiast tego dostaliśmy szczegóły specyfikacji i jeśli okażą się prawdą, to oprócz kilku ulepszeń OnePlus jakoś specjalnie nie zaszaleje z tym modelem.

Najważniejszą zmianą ma być tutaj wykorzystany procesor. Zamiast Dimensity 8100 OnePlus ma postawić na układ firmy Qualcomm, a dokładniej Snapdragon 8+ Gen 1, czyli nadal najpotężniejszy chipset w ofercie producenta. Ma on być wspierany przez 8 lub 16 GB pamięci RAM i 128 lub 265 GB pamięci wbudowanej. Drugim ulepszeniem ma być szybsze ładowanie. Bateria 5000 mAh będzie obsługiwać ładowanie przewodowe o mocy 100 W zamiast 80 W, które znajdziemy na pokładzie 10R.

Czytaj też: Smartfony Samsung Galaxy borykają się z poważnymi problemami z baterią

Ponadto OnePlus 11R ma oferować 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Z przodu znajdziemy 16-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu – potrójną konfigurację z jednostką główną 50 Mpix, obiektywem ultraszerokokątnym 8 Mpix i makro 2 Mpix. Jeśli te szczegóły wydały Wam się znajome, to się nie mylicie, w tej kwestii OnePlus 11R nie zyska żadnych ulepszeń. O ile przeciek jest prawdziwy.