OnePlus pracuje nad kolejną generacją swoich słuchawek premium. OnePlus Buds Pro 2 coraz bliżej premiery?

Minął już ponad rok od premiery OnePlus Buds Pro, najwyższy więc czas na ich następcę. Producent już podobno nad nimi pracuje, a potwierdza to najnowszy przeciek, który ujawnia nam specyfikację nadchodzących OnePlus Buds Pro 2.
Test OnePlus Buds Pro, flagowych słuchawek TWS ANC OnePlus, OnePlus Buds Pro, test Buds Pro, Buds Pro OnePlusa, recenzja OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro 2 pojawiają się w przecieku

W sierpniu ubiegłego roku OnePlus zaprezentował pierwszą generację swoich prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych z górnej półki. Spodziewamy się więc, że w najbliższym czasie na rynek trafią OnePlus Buds Pro 2, czyli kolejna generacja tych słuchawek. Co już o nich wiemy?

Czytaj też: Już wiemy, kiedy Huawei Watch D trafi do Europy

Wedle nowego przecieku nowy model wyposażony zostanie w dwa przetworniki audio w każdej słuchawce – 11 i 6 mm. Dodatkowo mają obsługiwać LHDC 4.0 o wysokiej rozdzielczości oraz dźwięk przestrzenny. Każda słuchawka będzie też wzbogacona o trzy mikrofony, które poprawią jakość głosu podczas połączeń, by rozmówca słyszał nas głośno i wyraźnie niezależnie od otoczenia, w którym się znajdziemy.

Test OnePlus Buds Pro, flagowych słuchawek TWS ANC OnePlus, OnePlus Buds Pro, test Buds Pro, Buds Pro OnePlusa, recenzja OnePlus Buds Pro
OnePlus Buds Pro

OnePlus ma również podbić obsługiwaną aktywną redukcję szumów do 45 dB. Ta dodatkowo będzie adaptacyjna, więc dostosuje się do rodzaju i poziomu hałasu w otoczeniu. Przy włączonym ANC bateria ma wytrzymać na 6 godzin pracy, a przy wykorzystaniu etui ładującego — na 22 godziny. Jeśli natomiast ANC zostanie wyłączone, wówczas ten czas wydłuży się kolejno do 9 i 33 godzin. Jak podaje źródło, zaledwie dziesięć minut ładowania ma wystarczyć aż na 3 godziny słuchania.

Czytaj też: Seria Xiaomi 12T zalicza premierę. Co nowe smartfony mają do zaoferowania i ile kosztują? Sprawdźcie!

DFodatkowo dowiedzieliśmy się, że OnePlus Buds Pro 2 będą odporne na kurz i wodę zgodnie z normą IP55. Z pozostałych funkcji mają obsługiwać Google Fast Pair i Bluetooth 5.2. Data premiery jest jeszcze nieznana, ale patrząc na to, jak konkretne informacje trafiły do sieci, można oczekiwać, że długo nie będziemy musieli czekać.