Play dla firm ma nową ofertę. Internet światłowodowy i 2 karty SIM za 60 zł

Play dla firm przygotował nową ofertę, w ramach której za 60 zł netto miesięcznie proponuje dostęp do internetu światłowodowego z prędkością do 150 Mb/s oraz 2 karty SIM do smartfona. Przy okazji fioletowy operator poleca również dwa smartfony dla biznesu: Samsung Galaxy Z Flip4 oraz Motorola edge 30 neo.
Play dla firm ma nową ofertę. Internet światłowodowy i 2 karty SIM za 60 zł

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na nową ofertę, otrzymają na każdej z dwóch kart nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i paczkę 40 GB internetu mobilnego. Standardowy zestaw można rozszerzyć o kolejne karty SIM za 25 zł netto miesięcznie. Z oferty dla firm mogą skorzystać zarówno nowi klienci Play, jak i UPC.

W ramach najnowszej oferty adresowanej do firm Play proponuje zakup dwóch smartfonów: składanego modelu Samsung Galaxy Z Flip4 oraz tradycyjnego – Motorola Edge 30 Neo

Samsung Galaxy Z Flip4 ma na pokładzie 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1+ i jest wyposażony w dwa ekrany z podwójnym aparatem głównym 12 MP oraz przednim przednim 10 MP. Motorola Edge 30 Neo ma za to wyświetlacz Full HD i jest napędzany 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695 5G.

Czytaj też: Test Samsung Galaxy Z Flip4 – jest lepiej, ale czy takich zmian oczekiwaliśmy?

Arek miał okazję przetestować składany smartfon Samsung Galaxy Z Flip4 (powyższy link). Dobra wiadomość jest taka, że obudowa jest wodoszczelna, co może mieć ogromne znaczenie o tej porze roku. Deszcz Flipowi4 nie jest straszny, ale warto pamiętać o dokładnym wytarciu ekranu urządzenia.

Z kolei smartfon Motorola Edge 30 Neo sprawdził w akcji Andrzej. Jego zdaniem sprzęt jest bardzo ładnym i zgrabnym smartfonem ze średniej półki. Dość przeciętne parametry wydajnościowe kompensuje użytkownikowi dobrą żywotnością nie tak znowu wielkiego akumulatora i bardzo sprawnym ładowaniem.

Więcej informacji o nowej ofercie Play dla biznesu można znaleźć w salonach, u Doradców Biznesowych, pod numerem telefonu 790 600 600 oraz na stronie playdlafirm.pl.