Promocja Lenovo na laptopy z serii Yoga, IdeaPad i Legion. Czeka zwrot gotówki

Ruszy konkurs Lenovo, w którym codziennie jedna osoba może otrzymać zwrot gotówki za kupionego laptopa z serii Yoga, IdeaPad i Legion. Promocja trwa do końca października. Poniżej wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na nowy sprzęt za darmo.
Promocja Lenovo na laptopy z serii Yoga, IdeaPad i Legion. Czeka zwrot gotówki

Do 31 października 2022 roku należy zakupić dowolny model laptopa Lenovo z serii Yoga, IdeaPad lub Legion. Następnie z opakowania wycinamy kod kreskowy oraz numer seryjny. Zdjęcie wyciętego kodu przesyłamy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konkursowej.

Konieczny będzie również dowód zakupu sprzętu oraz skan wyciętego z opakowania numeru seryjnego, a także kod kreskowy urządzenia. Na końcu wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Komisja konkursowa będzie wyłaniać codziennie jednego szczęśliwca, który otrzyma zwrot gotówki za zakupiony sprzęt.

Partnerami promocji są sklepy Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net oraz Neonet.pl

Aby zakwalifikować się do udziału w konkursie Lenovo należy we wskazanych wyżej miejscach dokonać zakupu fabrycznie nowego komputera. Pytanie konkursowe brzmi: Dlaczego wybrałeś nasz produkt i czym dla Ciebie jest jakość Lenovo? Strona konkursu zawiera wskazówki jak znaleźć kod kreskowy i numer seryjny.

Czytaj też: Powrót do szkoły 2022 – laptopy Lenovo polecają się na studia

Niedawno proponowaliśmy kilka maszyn Lenovo, które idealnie sprawdzą się na studiach oraz w pracy. Najbardziej uniwersalnym urządzeniem w tym zakresie wydaje się 16-calowy IdeaPad 5 Pro, którego można kupić w wariancie z ekranem o odświeżania 120 Hz.

Z kolei propozycja Lenovo dla bardziej mobilnych użytkowników to Yoga Slim 7i Carbon. Komputer jest mniejszy od kartki A4 i waży niespełna kilogram. Wbrew swoim niewielkim gabarytom ma na pokładzie bardzo mocne komponenty. Jeśli wolicie coś bardziej standardowego – polecamy ThinkBook 15 drugiej generacji.