Telewizory Samsung Smart TV zyskują nową i odświeżoną wersję popularnej aplikacji 

W środowisku osób interesujących się streamingiem wideo platforma Twitch nie ma sobie równych. Dobrą wiadomością dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV jest zatem odświeżona wersja aplikacji dostępna obecnie dla wszystkich modeli koreańskiego producenta wyprodukowanych w latach 2018-2022.
Telewizory Samsung Smart TV zyskują nową i odświeżoną wersję popularnej aplikacji 

Twitch w odświeżonej i zaktualizowanej formie jest dostępny w języku polskim. Po zeskanowaniu kodu QR z ekranu telewizora możemy połączyć aplikację ze smartfonem. Za pośrednictwem jego klawiatury będzie możliwe komentowanie akcji na ekranie telewizora. To z pewnością podbije wrażenie interaktywności całego doświadczenia.

Przy okazji Samsung proponuje nam telewizor, który sprawdza się zarówno w oglądaniu rozgrywek sportowych, jak i obserwowaniu zmagań streamerów w ulubionych grach wideo. Chodzi o modele QN91B. Urządzenie jest przedstawicielem tegorocznej rodziny Neo QLED i pracuje w oparciu o technologię Quantum Mini LED.

Aplikacja Xbox Game Pass na Smart TV zamieni QN91B w konsolę do gier. Wystarczy dokupić abonament do Xbox Game Pass

Możemy skorzystać z pada do konsoli Xbox lub PlayStation albo dowolnego innego, który da się podłączyć bezprzewodowo do telewizora Samsung Smart TV przez Bluetooth. Gry z biblioteki Xbox Game Pass są strumieniowane od razu na ekran telewizora. Do kompletu będzie już tylko brakować porządnego soundbara.

Czytaj też: Planujesz zakup zegarka Samsung z serii Galaxy Watch5? Możesz liczyć na cashback

Samsung poleca w tym zakresie model HW-Q700B, oferujące bezprzewodowe Dolby Atmos. Urządzenie łączy się z telewizorem przez Wi-Fi. Dzięki funkcji Q-Symphony wykorzystywane są zarówno głośniki w telewizorze, jak i w soundbarze, które są ze sobą zsynchronizowane.