Nju mobile rozdaje prezenty na 10. urodziny. 10 GB dla wszystkich!

Marka Nju mobile pojawiła się dokładnie 10 lat temu. Była to pierwsza oferta na kartę i abonament, która próbowała wnieść autentyczny powiew świeżości w trochę skostniały rynek dostępnych usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych. I w reklamę – któż nie pamięta zdziwienia, jakie towarzyszyło pojawieniu się na ekranie TV żółtego, gadającego ziemniaka?
nju mobile
nju mobile

Poza atrakcyjnością cenową Nju śmiało proponował rozwiązania, które nie trafiały do klasycznych usług operatorów. W 2015 roku pojawiła się dla użytkowników abonamentowych możliwość dokupienia dodatkowego numeru za 9 zł, ze wspólnym limitem minut i danych, w tym samym roku zadebiutowała też usługa „im więcej, tym lepiej”, która promowała klientów z długim stażem, pomnażając dostępny limit przesyłu danych – po pół roku x2, po roku x2,5, a po dwóch latach x3

nju mobile

Nju mobile początkowo nie miało wyspecjalizowanych ofert internetu mobilnego, ale i to uległo zmianie w 2016 roku. Dziś za 29 zł można otrzymać pakiet 60 GB danych, który jest powiększany za staż aż do 180 GB, a dzięki opcji „nie korzystasz, nie płacisz” po trzech miesiącach braku aktywności w ogóle nie trzeba płacić.

Kolejne nowości pojawiły się w 2021 roku (trzeci numer za 19 zł) i 2022 – użytkownicy zyskali dostęp do sieci 5G, pojawiła się oferta subskrypcyjna (hybryda abonamentu i prepaid, zbliżona do Orange Flex) oraz stacjonarny internet światłowodowy 300 Mbps za 39 zł.

Urodziny Nju mobile to okazja do prezentów – 10 GB dla każdego

Z okazji urodzin Nju rozdaje prezenty – każdy z ponad miliona użytkowników może odebrać darmowe 10 GB transferu, wysyłając bezpłatny SMS o treści URODZINY pod numer 80955 – klienci korzystający z subskrypcji w ogóle nic nie muszą robić, dodatkowy pakiet zostanie doliczony automatycznie.

nju mobile

Z tej samej okazji Nju podzieliło się z nami odrobiną danych. Zgodnie z badaniem PBS z listopada 2022 roku aż 80% klientów korzysta z abonamentu, ulubiona oferta to „19 zł na głowę w parze, a 90% użytkowników poleciłoby usługę.

„Używam i jestem zadowolony”

Do Nju mobile przeniosłem się wraz z żoną w 2017 roku. W 2019 roku przeszedłem do Orange Flex (skuszony dwiema kartami z tym samym numerem, bardzo przydatnymi podczas testów smartfonów), żona pozostała w Nju, dzieląc swój abonament z synem. Jest wręcz modelowym użytkownikiem – dwa numery, razem 38 zł miesięcznie, zero problemów od pierwszego dnia do dzisiaj, uzbierany pakiet danych, którego we dwójkę nie są w stanie przepalić nawet podczas urlopowych wojaży. No i zadowolenie – przez 6 lat nie wydarzyło się nic, co zmusiłoby ją do kontaktu z biurem obsługi. Krótko mówiąc, gdy Nju mobile chwali się siedmiokrotną Gwiazdką Jakości Obsługi to coś w tym jest – w końcu czy może być lepiej, niż działanie zupełnie bezobsługowe?