Samsung startuje z kolejną promocją. Kup flagowca Galaxy S23 i odbierz świetny prezent

Południowokoreański gigant lubi co jakiś czas raczyć nas promocjami. Zwykle jest to akcja typu cashback, kiedy to producent zwraca nam część pieniędzy za dokonany zakup. Tym razem promocja jest nieco inna, ale równie atrakcyjna, bo kupując model z serii Galaxy S23 lub S22, możemy otrzymać w prezencie słuchawki kosztujące nawet 1000 złotych!
Galaxy S24 Ultra

Galaxy S24 Ultra

Promocja na smartfony Samsunga. Kup flagowca (z tego lub z tamtego roku) i odbierz słuchawki za darmo

Jeśli stoicie właśnie przed koniecznością wyboru nowego smartfona, z pewnością rozglądacie się też za trwającymi promocjami. Jedną z nich uruchomił właśnie Samsung, który tym razem oferuje prezent w postaci słuchawek Galaxy Buds 2 Pro. Warto tutaj wspomnieć, że same słuchawki w polskiej dystrybucji potrafią kosztować około 999 złotych (sugerowana cena producenta). Tymczasem Samsung postanowił zaoferować je nam zupełnie za darmo, a jedyne co musimy zrobić, to zakupić nowy telefon. Promocja obejmuje wszystkie tegoroczne flagowce z serii Galaxy S23, a także zeszłorocznego Galaxy S22. To akurat spore zaskoczenie, bo raczej rzadko firma uwzględnia w jednej promocji urządzenia z poprzedniej generacji.

Samsung Galaxy Buds2 Pro
Samsung Galaxy Buds2 Pro (fot. Andrzej Libiszewski, Chip.pl)

To jednak świetny ruch, bo pozwala na skorzystanie z promocji znacznie większej liczbie osób. Ceny Galaxy S22 zaczynają się już od 2500 złotych, natomiast w przypadku serii Galaxy S23 – od 3150 zł. Osoby z mniejszym budżetem będą mogły znaleźć smartfon dla siebie i skorzystać z akcji promocyjnej, odbierając słuchawki.

Promocja wystartowała 11 września i potrwa do 8 października. Zasady są proste i zapewne dobrze wszystkim znane, by móc otrzymać słuchawki w prezencie, musimy w określonym terminie zakupić smartfon – Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23 lub Galaxy S22 – u jednego z partnerów handlowych Samsunga. Producent wymienił takie sklepy, jak RTV Euro AGD, oleole.pl, Media Expert, Media Markt, NEONET (z NEO24.pl), Komputronik, Vobis, Max Elektro czy x-kom. Jak widzicie, nie ma tutaj wymienionych operatorów komórkowych, więc tym razem kupiony u nich sprzęt nie będzie objęty ofertą – pamiętajcie o tym.

W kolejnym kroku, jaki należy wykonać do 15 października, trzeba aktywować smartfon z kartą SIM polskiego operatora, akceptując przy okazji postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Następnie konieczne jest zalogowanie się do aplikacji Samsung Members i wypełnienie tam formularza zgłoszeniowego. Tam podajemy swoje podstawowe dane, w tym adres, na który mają zostać wysłane słuchawki Galaxy Buds 2 Pro (dostarczane będą jedynie na terenie polski!) oraz dołączamy dowód zakupu jednego ze smartfonów Samsunga. Na ten krok mamy czas do 22 października.

Jak wynika z regulaminu promocji, Samsung ma 14 dni kalendarzowych na zweryfikowanie przesłanego formularza. Jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, wówczas prezent jest do was wysyłany. Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość, bo na to firma ma 21 dni kalendarzowych.