Chcesz kupić iPhone’a? W Plusie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Plus przygotował kolejną promocję, tym razem na smartfony Apple’a. Jeśli stoicie przed koniecznością zakupu świątecznego prezentu na ostatnią chwilę lub po prostu, potrzebujecie nowego smartfona, sprawdźcie nową ofertę na iPhone’y. Promocja skierowana jest do klientów, którzy kupią urządzenie w ofercie ratalnej i przedłużą obecną umowę lub zdecydują się na podpisanie nowej.
Chcesz kupić iPhone’a? W Plusie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Zaoszczędź nawet kilkaset złotych wybierając iPhone w Plusie

Chociaż niedawno mieliśmy premierę iPhone’ów 15, w ofercie Plusa znalazły się nieco starsze modele, w dużo korzystniejszych cenach. W opcji na 12 rat znajdziemy:

  • iPhone’a 12,
  • iPhone’a 13,
  • iPhone’a 14,
  • iPhone’a 14 Plus.

Jeśli ciekawi was, dlaczego nie ma tu modeli Pro, to przypomnę tylko, że po wypuszczeniu nowej generacji, Apple zawsze kończy z produkcją Pro z poprzedniej serii, by nie robić samemu sobie konkurencji.

Czytaj też: Irytujący błąd w systemie Windows 11 w końcu został naprawiony. Microsoft potrzebował na to „tylko” kilkunastu miesięcy

Przykładowo, całkowity koszt zakupu w przypadku:

  • iPhone 12 64GB wynosi 2 999,04 złotych – 399 zł na start oraz 12 rat po 216,67 zł/mies.,
  • iPhone 12 128GB wynosi 3 349 złotych – 499 zł na start oraz 12 rat po 237,49 zł/mies.

Ceny pozostałych modeli znajdują się na stronie www.plus.pl.

By złagodzić sobie zakup nowego urządzenia, można skorzystać z programu Plus Odkup i odsprzedać dotychczasowego smartfona. Uzyskana w ten sposób kwotę można wówczas przeznaczyć na pokrycie części kosztów zakupu iPhone’a. Pamiętajcie, by wcześniej zerknąć na listę modeli biorących udział w promocji.

Czytaj też: Premiera serii Huawei Nova 12 jest tuż za rogiem. Tymczasem my już wiemy o tych smartfonach niemal wszystko

Plus postarał się również, by wycena urządzenia była łatwiejsza niż kiedykolwiek. Można to zrobić szybko i wygodnie z poziomu dedykowanej aplikacji. Dokona ona oceny stanu technicznego telefonu, co pozwoli na wstępną wycenę używanego smartfona bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.