Polsat Box ma dla nas świąteczny prezent. Nawet 21 kanałów w “otwartym oknie”

Zbliżają się święta, a więc czas prezentów, które ma dla swoich klientów także Polsat Box. Od 1 grudnia do 7 stycznia w ramach otwartego okna klienci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej z dekoderem będą mogli oglądać nawet 21 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.
Polsat Box ma dla nas świąteczny prezent. Nawet 21 kanałów w “otwartym oknie”

Nawet 21 kanałów bez dodatkowych opłat dla abonentów Polsat Box

Choć już w listopadzie zaczynamy dostawać pierwsze świąteczne oferty, to ich kumulacja następuje oczywiście w grudniu. Wtedy to można załapać się na najkorzystniejsze obniżki, świetne zestawy, a także prezenty. Właśnie taką niespodziankę świateczno-noworoczną przygotował dla swoich abonentów Polsat Box. Klienci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej z dekoderem od 1 grudnia 2023 roku do 7 stycznia 2024 roku mogą oglądać nawet 21 kanałów telewizyjnych bez żadnych dodatkowych opłat.

Czytaj też: Miało być 5G na Święta, ale koniec aukcji to nie koniec komplikacji

Ta opcja spodoba się szczególnie fanom rozrywki, bo znajdziemy tu kilka świetnych kanałów z serialami i filmami. Polsat Box ma też coś dla fanów sportu, dokumentów, a nawet dla dzieci. Jest więc w czym wybierać, a najlepsze, że nie będziemy ponosić z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Czytaj też: Ukradł anteny sieci Play i… zaniósł je na Policję. W sprawie zapadł wyrok

Oto, na jakie stacje możemy liczyć w ramach „otwartego okna”:

  • filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, BBC First, CBS Europa, Epic Drama, FX, Paramount Channel, Romance TV,
  • rozrywkowo-lifestylowe: BBC Brit, BBC Lifestyle,
  • dla dzieci: Cartoon Network, Cartoonito, Cbeeebies, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr.,
  • dokumentalne: BBC Earth, National Geographic,
  • sportowe: Eurosport 1, Extreme Channel, Motowizja.

Czytaj też: Kolejny smartfon Infinix pojawi się w Polsce. NOTE 30 VIP Racing Edition w limitowanej edycji stworzonej wspólnie z BMW Designworks

Z dodatkowych kanałów abonenci Polsat Box będą mogli korzystać także mobilnie w aplikacji Polsat Box Go, zgodnie z zakresem posiadanych przez siebie pakietów.