Ulepszenia nie tylko dla flagowców. Samsung aktualizuje starsze smartwatche Galaxy Watch

Jeśli chodzi o aktualizacje, posiadacze urządzeń Samsunga nie mają wielu powodów do narzekań. Południowokoreański gigant stara się wdrażać je sprawnie, jednocześnie dbając o to, by poprawki błędów oraz zabezpieczeń też trafiały do użytkowników regularnie. Teraz ulepszenia zostały udostępnione właścicielom Galaxy Watch.
Ulepszenia nie tylko dla flagowców. Samsung aktualizuje starsze smartwatche Galaxy Watch

Masz Galaxy Watch 4 lub Galaxy Watch 5? Samsung udostępnił właśnie przydatną aktualizację

Samsung nie skupia się tylko na ulepszaniu najnowszej serii Galaxy Watch i pamięta też o nieco starszych modelach. Najnowsza poprawka zabezpieczeń z marca 2024 roku trafia na pokład Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 5, skupiając się na wyeliminowaniu kilku błędów, na jakie natrafili ostatnio użytkownicy tych zegarków. W dzienniku zmian każdego urządzenia znajduje się informacja, że ​​ta aktualizacja oprogramowania rozwiązuje wcześniejsze problemy z dokładnością działania aplikacji Zdrowie oraz rozwiązuje wcześniej zgłaszane błędy z nią związane.

Czytaj też: Galaxy M55 wyglądem i ceną nikogo nie zachwyci, ale Samsung dał mu coś, czego nie mają nawet składane smartfony

Ponadto Samsung wprowadził możliwość wyświetlania wybranych danych fitness z zegarka na telewizorach Samsung Smart TV, monitorach, projektorach i innych produktach lifestylowych. Taka sama opcja pojawiła się na Galaxy Watch 6 wraz z aktualizacją wydaną na początku miesiąca, więc cieszy, że producent nie zapomniał też o starszych modelach.

Czytaj też: Miało być tak pięknie, a wyjdzie jak zwykle. Nowe składaki Samsunga nie dostaną oczekiwanej zmiany

Marcowa aktualizacja dla serii Galaxy Watch 4 i Watch 5 ma następujące numery kompilacji:

  • R865USQU1HXB7 (Galaxy Watch 4, 40mm)
  • R875USQU1HXB7 (Galaxy Watch 4, 44mm)
  • R885USQU1HXB7 (Galaxy Watch 4 Classic, 42mm)
  • R895USQU1HXB7 (Galaxy Watch 4 Classic, 46mm)
  • R905USQU1BXB7 (Galaxy Watch 5, 40mm)
  • R915USQU1BXB7 (Galaxy Watch 5, 44mm)
  • R925USQU1BXB7 (Galaxy Watch 5 Pro)

Czytaj też: Samsung zmienił zdanie. Usunięta funkcja wraca na smartfony Galaxy

Dostępność najnowszej poprawki możecie sprawdzić i zainstalować bezpośrednio z poziomu zegarków Galaxy, wystarczy wejść w ustawienia urządzenia. Jeśli zaś nie chce wam się w nie zagłębiać, możecie zainicjować aktualizację korzystając z aplikacji Galaxy Wearable na podłączonym smartfonie.