Złote smartfony Infinix podbiły serca Polaków, ale w najnowszej promocji znajdziemy też inne kolory

Infinix zawsze dba o to, żeby jego smartfony, nawet te z najniższej półki cenowej, przyciągały wzrok. Mocno rzuca się w oczy wersja złota i najwyraźniej właśnie taki kolor bardzo odpowiada Polakom, bo zgodnie z danymi marki, w przypadku modelu NOTE 30 Pro, aż połowa sprzedanych sztuk była właśnie w tej wersji. Jeśli jednak wolicie inny wariant kolorystyczny, nie martwcie się. W najnowszej promocji kupicie kilka popularnych smartfonów w różnych wersjach – każdy znajdzie coś dla siebie – czy to pod względem designu, czy ceny.
Złote smartfony Infinix podbiły serca Polaków, ale w najnowszej promocji znajdziemy też inne kolory

Najnowsze modele Infinix we wszystkich kolorach są dostępne w superofertach

Już dawno minęły czasy, kiedy wśród najtańszych smartfonów trudno było znaleźć model z ciekawym designem. Wcześniej producenci traktowali je raczej po macoszemu, wychodząc chyba z założenia, że jeśli wnętrze jest podstawowe, wygląd też musi taki być. Na szczęście obecnie nawet na tej najniższej półce znaleźć można urządzenia, które przykuwają wzrok. Szukając takich smartfonów warto zerknąć do portfolio Infinix, gdzie znajdziemy modele w bardzo przystępnych cenach i w szerokiej gamie kolorystycznej, w tym złotej, która najwyraźniej naszym rodakom bardzo przypadła do gustu.

Czytaj też: Oppo Reno 12 Pro ma coraz mniej tajemnic. Jego premiera staje się już czystą formalnością

Obecnie większość portfolio nowych smartfonów Infinix we wszystkich kolorach dostępna jest w świetnych promocjach, więc za nowy telefon zapłacimy nawet od 336 zł. Dotyczy to wszystkich serii, które trafiły na polski rynek w 2024 r., obejmujących modele: NOTE 40 Pro, NOTE 40, HOT 40 Pro, HOT 40i oraz SMART 8.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazała się dla nas otwartość polskich klientów na różne wersje kolorystyczne  naszych smartfonów. Spodziewaliśmy się, że niekwestionowanym liderem sprzedaży będzie kolor czarny. Równocześnie, cieszę się, że Polacy wyraźnie polubili naszą markę, a nam udało się trafić w ich potrzeby, o czym świadczy fakt, że nasze trzy największe kategorie smartfonów z różnych półek cenowych — SMART, HOT oraz NOTE — mają równy udział w wynikach sprzedaży — mówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich

Czytaj też: Premiera serii iPhone 16 zbliża się wielkimi krokami. Apple jest pewien, że obędzie się bez opóźnień

Nie można też zapominać, że Infinix stawia w swoich smartfonach nie tylko na wygląd, ale też na innowacyjne rozwiązania. Świetnym tego przykładem jest autorska technologia All-Round FastCharge w wersji 2.0. Znajdziemy ją na pokładzie serii NOTE 40 i dzięki niej ładowanie jest nie tylko szybkie, ale i bezpieczne. Dodatkowo rozwiązanie zapewnia też ładowanie bezprzewodowe, zwrotne, inteligentne ładowanie nocą, ładowanie wieloprotokołowe czy też ładowanie w skrajnych temperaturach do -20°C. Warto też wspomnieć, że smartfony marki sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów: ładowarką z kablem, etui i słuchawkami przewodowymi, a serie NOTE 30 i 40 również ze szkłem hartowanym na ekran.

Smartfony Infinix można kupić w autoryzowanym sklepie Infinix i największych sieciach handlowych.