Jesteś twórcą treści wideo? Tego konkursu nie możesz przegapić – Nvidia zaprasza

Nvidia ogłosiła konkurs, w którym można wygrać laptopy Gigabyte AERO 16 OLED. Warunki udziału nie są jakoś przesadnie wygórowane, dlatego jeśli zajmujesz się tworzeniem treści wideo lub temat ten nie jest Ci obcy – warto spróbować w nim swych sił!
Nvidia
Nvidia

Jak podaje organizator, celem wydarzenia jest wsparcie najlepszych, młodych twórców filmowych oraz promocja wykorzystania sztucznej inteligencji w branży kreatywnej. Natomiast zgłoszenia oceni jury składające się z doświadczonych filmowców i twórców. Jakie materiały będą oceniane?

Jakie warunki stawia Nvidia?

Konkurs marki Nvidia jest przeznaczony dla twórców z Polski, Czech oraz Rumunii. Jak wziąć udział? W regulaminie czytamy:

Stwórzcie w dwuosobowym zespole maksymalnie 59-sekundowy film, do którego produkcji wykorzystacie AI. Wideo musi zostać opublikowane jako publiczne w serwisie YouTube z #AIonRTX w tytule oraz przesłane na adres e-mail: [email protected]. W treści wiadomości należy umieścić informację w jaki sposób AI pomogło w produkcji. Opis wykorzystanego narzędzia AI do produkcji musi zostać również dodany do opisu filmu na YouTube. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Aby wziąć udział w konkursie, opublikujcie swój projekt oraz prześlijcie go do nas w terminie od 27.05.2024 do 23.06.2024.

Czytaj też: Nvidia Studio – nowości wprowadzone pod koniec maja to duże wsparcie dla twórców treści

Konkurs pozwala na poznanie oraz wykorzystanie możliwości dawanych przez karty GeForce RTX. Zwycięzcy otrzymają wydajny laptop z kartą Nvidia GeForce RTX 4070 – na każdy kraj biorący udział w konkursie przewidziano dwa. Dzięki zastosowaniu kart Nvidia każde urządzenie zapewnia pełną obsługę sztucznej inteligencji – odpowiadają za to rdzenie Tensor oraz biblioteki TensorRT.

Termin zgłoszeń trwa do 23 czerwca 2024 roku, a do 11 lipca zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Nvidia zapewnia im przejazd do Krakowa na wręczenie nagród. Wszystkie informacje na temat znajdziesz na stronie z regulaminem. Jeśli tworzysz materiały wideo – zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!