Kupujesz projektor, odzyskujesz nawet 1300 złotych. takie rzeczy tylko w Epson

Epson rusza ze świetną promocją, która powinna zainteresować osoby chcące nabyć projektor i odzyskać część kosztów. W okresie od 1 maja do 30 września 2024 roku, klienci mogą uzyskać zwrot gotówki do 1300 zł przy zakupie wybranych modeli. W jaki sposób skorzystać z tej niecodziennej okazji?
Epson Usain Bolt
Epson Usain Bolt

Epson jest marką, którą doskonale zna każdy. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie projektorów, aby wiedzieć, że dostarcza doskonałe urządzenia, dzięki którym ma się pełen komfort obrazu. I masz właśnie wspaniałą okazję do tego, aby sprawdzić w praktyce, dlaczego marka ta cieszy się doskonałą opinią na całym świecie.

Promocja Epson – idealna na Euro, ale i nie tylko

Agata Zbrożek-Kościelny z Epson Polska, wyjaśnia, dlaczego ruszyła promocja:

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Wimbledon  oraz największe święto sportu – igrzyska w Paryżu, szczególnie bliskie sercu naszego wieloletniego ambasadora marki, jakim jest Usain Bolt – zdobywca złotych olimpijskich krążków. Dodatkowo ciepłe miesiące, to także idealny czas na organizowanie plenerowych seansów filmowych. Dlatego szczególnie w tym okresie nasza promocja cashback jest doskonałą okazją, aby wreszcie spełnić marzenie o własnym projektorze.

Promocją zostały objęte wyłącznie projektory korzystające z autorskiej technologii firmy Epson – 3LCD. Pozwala ona na osiągniecie aż trzykrotnie lepszego jaśniejszego obrazu, doskonałe odwzorowanie kolorów oraz efektywność energetyczną. W efekcie wszystkie treści wypadają doskonale – zaczynając od sportu, kończąc na filmach.

Epson

Czytaj też: Epson EcoTank L6460 – wielofunkcyjne urządzenie do domowego biura, które nie zrujnuje portfela i nerwów

W jaki sposób skorzystać z okazji? Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zakupić jeden z wybranych modeli projektorów w okresie promocyjnym i zarejestrować zakup na stronie www.epson.pl/promocja. Uwaga – podczas rejestracji urządzenia potrzebne będzie przesłanie kopii dowodu jegozakupu oraz zdjęcia numeru seryjnego urządzenia.

W promocji biorą udział następujące modele:

  • EH-LS650B i EH-LS650W: zwrot 1300 zł
  • EF-11 i EF-12: zwrot 400 zł
  • CO-W01, CO-FH01, CO-FH02, EB-FH06, EH-TW7000, EH-TW7100: zwrot 200 zł

Uwaga – promocja dotyczy tylko urządzeń kupionych od autoryzowanych sprzedawców Epson w Polsce. Pełna lista partnerów oraz szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie promocji.