Plush w Awanturze o kasę!

Przygotujcie się na medialne trzęsienie ziemi – Plush rusza z nową kampanią reklamową, która przenosi nas prosto na plan legendarnego teleturnieju „Awantura o Kasę”. Tym razem to nie ludzie, a „Drużyna Miśtrzów” Plusha przebija wszystkich uczestników, licytując… milion gigabajtów.
Plush w Awanturze o kasę!

Plush powraca na ekrany w wielkim stylu i to z rozmachem, bo w kultowym teleturnieju „Awantura o kasę”. W roli głównej, obok charyzmatycznego prowadzącego, występuje futrzasta i niezwykle zdeterminowana reprezentacja Plusha. I nie ma co ukrywać – ta drużyna nie przyszła tam dla zabawy. Przyszła po swoje, bo w kategorii „telekomunikacja” nie ma sobie równych. Chociaż nikt nie lubi spoilerów, wynik tej „awantury” jest oczywisty: Krzysztof Ibisz ogłasza zwycięstwo Drużyny Miśtrzów.

Czytaj też: Duże zmiany w Plusie i Polsat Box – koniec z zawiłymi cennikami

Milion Gigabajtów czeka w Plush Na Kartę

Ten ekscytujący spot promuje najnowszą ofertę Plush Na Kartę, w której klienci mogą zgarnąć aż milion gigabajtów, odnawianych co 30 dni, nawet przez 9 miesięcy. Aby skorzystać z tej niezwykłej promocji, wystarczy aktywować najnowszą taryfę oraz wybrać jeden z cyklicznych pakietów, już od 30 zł na 30 dni.

Czytaj też: Plus rusza z wakacyjną ofertą smartfonów. Można dużo zaoszczędzić

Plush uwielbia nas zaskakiwać i dotyczy to nie tylko ofert, ale nawet kampanii promocyjnych, w których wykazuje się niezwykłą kreatywnością, przyciągając wzrok nawet tych, którzy zwykle uważają reklamy za przykrą konieczność i wolą na nie nie patrzeć. Tym razem mamy więc połączenie świetnego spotu z równie świetną ofertą, bo mowa aż o milionie gigabajtów. Nie, nie przeczytaliście źle. Ta oferta sprawi, że zapomnicie w ogóle o tym, że macie jakiekolwiek limity pakiety danych — gry, seriale, rozmowy ze znajomymi, nauka i praca, możecie wykorzystywać ten pakiet na wszystko, co chcecie.

Reklamy już wkrótce zaleją telewizję, a następnie pojawią się w internecie – wszędzie tam, gdzie tylko da się je umieścić. Jesteście gotowi na tę gigabajtową „Awanturę o kasę”?