Newsy, wieści, nowości, wiadomości…

Każdy komercyjny portal prowadzi swoje statystyki. Wiemy w co chętniej klikacie, a w co mniej. Co was interesuje wchodząc na naszą witrynę, a na co wchodzicie wpisując dane zagadnienie w Google. I, jak każdy portal, staramy się dopasować pod wasze potrzeby.

Ja jednak uważam, że statystyki to nie wszystko, bo potrzebna jest ich odpowiednia interpretacja. Co też, na swój sposób, czynię. Czytam komentarze i piszę też o rzeczach, o których po prostu sam chciałbym poczytać. Marcin, jak sądzę, robi to samo.

Jednak mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie napisać o WSZYSTKIM. Dlatego też wybieramy to, co naszym zdaniem jest ciekawsze. W naszym samozachwycie uważamy, że jesteśmy w tym nieźli, ale na pewno zawsze może być lepiej. Stąd też ta notka, nieco inna niż wszystkie. Interesuje mnie wasza opinia, z której na pewno wyniknie trochę co innego, niż ze statystyk odwiedzin. Oczywistą sprawą jest, że portal CHIP.pl istnieje po to, by zarabiać. Ale fajnie jest też posłuchać co macie do powiedzenia.

Zapraszam więc do dyskusji w komentarzach, przede wszystkim stałych bywalców, którzy wiedzą, w co u nas klikają, a w co nie. Więcej gadżetów? Mniej gier? Więcej informacji o postalach społecznościowych? Mniej? Każda sugestia jest dobra. Pamiętajcie tylko, że tyczy się to działu News! Nie dyskutujemy tu o artykułach i testach, w tej kwestii zapraszam do odpowiedniego wątku na Forum. Tylko newsy! Mam nadzieję się dowiedzieć czegoś ciekawego.

No, to z racji tego, że dzisiejsza notka już wyczerpana, to dwa szybkie niusy siećpospolitowe. Po pierwsze: recenzowałem nie tak dawno SPB Shell na Symbiana. Właśnie pojawiła się nowa wersja (aktualizacja bezpłatna), w której jest dużo istotnych nowości. Najważniejsze (dla mnie) to widżet do odtwarzacza muzycznego, możliwość ignorowania wykrywania orientacji telefonu (zmiana ekranu pion/poziom) oraz zmniejszenie ilości zajmowanej pamięci RAM o 10 megabajtów (!!!).

News numer dwa: moje wrażenia po wspominanym przeze mnie ostatnio festiwalu Sonisphere… no cóż, koncert życia. Historia działa się na moich oczach, największy koncert w historii tego gatunku muzyki. Cztery największe kapele w świetnej formie. A ja w jednym z pierwszych rzędów. Kilka fotek wrzuciłem na Facebooka i nasza-klasa.pl (mam ustawienia prywatności CHYBA takie, że nieznajomi mogą oglądać fotki, a mnie samego znajdziecie tam po nazwisku i zawężając wyniki poprzez spojrzenie na awatara). Poniżej mały kolażyk, co byście mi nieco pozazdrościli;)

A komentarzy do wyróżnienia z notki Udało się! Nakręcono wreszcie znakomitą ekranizację gry! nie stwierdzono.