Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #10

AppStore

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • HeyTell
  HeyTell

  HeyTell

  pobierz z iTunes
  cena: bezpłatny

  Stęskniliście się za używaniem krótkofalówek, znanych z dzieciństwa jako „walkie-talkie”? No to mam dla Was dobrą wiadomość – HeyTell to multiplatformowa aplikacja, dostępna jak na razie na iOS’a i Androida, która pozwala na wymianę krótkich wiadomości głosowych. Mocnym punktem HeyTell jest fakt, że aplikacja nie wymaga rejestracji, co oznacza mniej spamu w waszej skrzynce pocztowej. Samo wysyłanie wiadomości do osób z listy kontaktów jest diablo-proste i szybsze niż napisanie maila czy smsa. 

  iPrawko
  iPrawko

  iPrawko

  pobierz z iTunes
  cena: bezpłatny

  Gadżety, gadżetami, a prawo jazdy trzeba w końcu zrobić. iPrawko to zbiór pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych na prawo jazdy – świetna sprawa, jeśli nie chcecie specjalnie rezerwować sobie czasu na naukę naszych wspaniałych polskich przepisów, to wystarczy wyjąć telefon podczas porannej przejażdżki tramwajem i porozwiązywać trochę testów, które najlepiej na świecie przygotują Was do wejścia w rolę kierowcy. Teoretycznie oczywiście.

  FingerZilla
  FingerZilla

  FingerZilla Lite

  pobierz z iTunes
  cena: bezpłatny / 1,59€ za pełną wersję

  Są późne lata 90-te, moje miasto w Sim City 2000 staje się coraz bardziej nudne, chyba czas na Godzillę… Wiem, że nie byłem odosobniony jeśli chodzi o ten tok myślenia. Wiem, i twórcy FingerZilli chyba też wiedzieli tworząc swoją grę. Po jej uruchomieniu, naszym oczom ukazuje się piękne, malownicze, zapewne amerykańskie miasteczko i… w grze chodzi o to, żeby za pomocą palca (tytułowa FingerZilla) zniszczyć jak najwięcej rzeczy w ograniczonym czasie. Bardzo dobra gra na odstresowanie się. Polecam.

  Google Translate
  Google Translate

  Google Translate

  pobierz z iTunes
  cena: bezpłatny

  Zagadka: która firma zatrudnia najwięcej tłumaczy na świecie? Zgadza się, Google. Jeden z najlepszych słowników mobilnych na Androida, do tego napisany przez twórców samego systemu. Może nie jest to aplikacja, którą dziennie będziecie uruchamiali niezliczoną ilość razy, ale dobrze ją mieć w telefonie.

  Latarka LED
  Latarka LED

  Latarka LED

  pobierz z iTunes
  cena: bezpłatny

  Nie jest to pierwsza latarka opisywana na łamach ŚF, jednak myślę, że nic się nie stanie, jeśli dam Wam znać o, uwaga, polskiej produkcji! Autorem aplikacji jest Kamil Brzeziński, który moim zdaniem zrobił najwygodniejszą aplikacje do świecenia po ciemku, dostępną na produkty Apple. Po uruchomieniu aplikacji, nie wita żaden panel przycisków – dioda od razu zostaje zapalona, a na ekranie widzimy obraz z obiektywu, z miłą podpowiedzią „Podążaj za światłem”. I o to chodzi!