Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #11

To już jedenaste wydanie ściśle fajnych dla Symbiana, a jeśli jeszcze nie widziałeś poprzednich, koniecznie nadrób zaległości! Zobacz ściśle fajne dla Symbiana o numerze: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty

A teraz już dzisiejsza porcja:

Level Touch

Cena: bezpłatny

Level Touch to nic innego, jak poziomica w twoim telefonie! Przy pomocy wbudowanego w telefon akcelerometru, aplikacja wskazuje zarówno poziom, jak i pion, a to wszystko w tradycyjnej dla tego narzędzia stylistyce.

Swype

Cena: bezpłatny

Z pewnością większość z was zna już tę aplikację. Swype zapewnia bardzo prosty i niezwykle szybki sposób pisania tekstu na ekranowej klawiaturze QWERTY w telefonie – czy to w smsach, czy też w mailach. Niestety, jak na razie oficjalnie nie jest dostępny dla tej aplikacji język polski. Można natomiast pobrać wersję beta paczki językowej także z naszym ojczystym językiem.

Solitaire Qt

Cena: bezpłatny

Któż z nas chociaż raz nie grał w pasjansa? Czy to w realu, czy też na komputerze, pasjansa z pewnością znają wszyscy. Teraz zagrać możecie także w wolnej chwili na swoim telefonie, dzięki aplikacji Solitaire Qt, zoptymalizowanej pod ekrany dotykowe. Zasad chyba nikomu tłumaczyć nie muszę, a zatem do pobierajcie i grajcie!

Anti Mosquito

Cena: bezpłatny

Co prawda komarów jeszcze nie ma, ale jak już się pojawią, to spędzają sen z powiek nam wszystkim. Przed wyjazdami, zwłaszcza nad wodę, musimy kupować mnóstwo wszelkiej maści specyfików, aby nie wrócić z bąblami na skórze często wielkości śliwek. Teraz możemy całkiem za darmo wypróbować inny sposób na komary – aplikację, emitującą wysokiej częstotliwości dźwięk, za którym komary nie przepadają. Do wyboru mamy trzy częstotliwości, jako że istnieje ponad 3000 gatunków komarów, których upodobania się różnią:)

Parking

Cena: bezpłatny

Często zdarza Ci się zapomnieć, gdzie zaparkowałeś swój samochód? Już nigdy więcej! Dzięki aplikacji “Parking” trafisz do samochodu zaparkowanego nawet pod ziemią. Aplikacja wykorzystuje wbudowanego GPS-a do zachowania współrzędnych zaparkowanego samochodu, a następnie doprowadzi nas do niego używając mapy, radaru lub techniki rozszerzonej rzeczywistości. Pod ziemią, gdzie GPS nie jest dostępny, aplikacja korzysta z notatek (tekstowych lub głosowych).